Mercedes-Benz Prague Fashion Week: To nejlepší z ulic, den první

Módní tažení podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku zahájila módní show návrháře Jakuba Polanky. Polanka představil hudební symfonii, jejíž zvuk byl komponován přímo na módním mole. To jen umocnilo impozantní podívanou, která sestávala z návrhářova typického citu pro dámskou i pánskou siluetu, stejně tak jako z umu vybrat neopakovatelné materiály. V kolekci se vystřídaly prvky denimu, lnu a tkanin s motivy pruhů a další materiály. Polanka se postaral o pozitivní start do čtyřdenního módního dění.

Mohlo by se vám líbit

Největší trend podzimu 2023: Nic nového pod sluncem, jsou to trenčkoty

Trenčkoty jsou takový evergreen. Víme, že ten svůj v šatníku máme a že po něm sáhneme bezprostředně poté, co se trochu ochladí. Nikdy nezklame. Propínací kabát bude i letos na podzim velkým trendem, pokud se to o něčem, co z našich skříní nikdy nezmizelo, vůbec říct. Zde je sedm tipů trenčkotu pro každý den.
elle.cz

Módní projevy v ulicích

Než ale plně obrátíme pozornost na módní venue Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku a projdeme si to, co jsme mohli zhlédnout jako návštěvníci, zaměřme se na chvíli na to, co bylo k vidění v ulicích. Historická Holešovická elektrárna se stala dějištěm módního klání módních nadšenců, kteří se oblékli do toho nejlepšího, co chtěli hledáčkům fotografů vystavit na odiv. Navzdory roušce tmavého večera jsme mohli vidět mnoho. Od excentrických kombinací přes ležérní eleganci, zřejmě ctící Polankovu estetiku. Přinášíme vám to nejzajímavější, co objektivem zachytil fotograf Thomas Habr, který exkluzivně pro magazín ELLE zachytil módní trendy na ulicích.

Nejlepší streetstyle z ulic Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku

Zdroj: autorský článek