REKLAMA

Tereza Srbová jako nová tvář Pietro Filipi

REKLAMA

Nová kampaň Pietro Filipi pro sezonu podzim/zima nese název Elegance 24/7. Hlavní myšlenka vyjadřuje přání značky, aby se zákaznice cítily přirozeně, elegantně a spokojeně po celý svůj náročný den. Proto v ní najdete kousky pro všechny příležitosti, kdy chce žena nejen dobře vypadat, ale hlavně se cítit Tváří této kampaně se stala herečka Tereza Srbová. Ta má velký úspěch v zahraničí, ale nikdy nezapomněla na svůj český původ.

,,Terezu jsme jako tvář kampaně zvolili proto, že je to velmi krásná, charismatická, elegantní a zároveň pokorná žena, která se nebojí jít za svým cílem – stejně jako ženy, které nosí naši značku. Tereziny hodnoty korespondují s hodnotami naší značky i našich zákaznic.“ Komentuje spolupráci brand manažerka Pietro Filipi Iva Macháčková. 

Tereza je jednou z nejobsazovanějších českých hereček v zahraničí. Hereckou kariéru zahájila svým odchodem do Ameriky a zahrála si v řadě britských a amerických filmů. Je pro nás příkladem silné a úspěšné ženy, která ví, co chce, a jde si za svým snem. Tereza se během studií věnovala také modelingu a fotila kampaně pro řadu světových značek. S úspěchy ve filmovém průmyslu ale modelingové aktivity téměř ukončila. Máme velkou radost, že se právě v naší kampani vrátila zpět před objektiv fotoaparátu. 

 

Pietro Filipi

Pro ELLE.cz jsme Terezu exkluzivně vyzpovídali: 

Jak došlo ke spojení Pietro Filipi & Tereza Srbová?

"Pietro Filipi mě ke spolupráci oslovilo na základě toho, že mě majitel Michal Mička viděl v televizním rozhovoru a zdálo se mu, že naplňuji hodnoty značky. Kývla jsem téměř bez váhání, protože si téhle značky vážím pro její tradici a kvalitu."

Proč myslíte, že si značka Pietro Filipi vybrala jako tvář své kampaně právě vás?

"Nevím, jestli to není otázka spíš na Pietro Filipi. Na tiskové konferenci Michal Mička řekl, že do kampaně hledali herečku, která je spojena s kvalitními projekty a naváže tak na tradici spolupráce s Aňou Geislerovou. Pro mě je to velká čest. Na rozdíl od Ani nejsem v Čechách ještě známá, ale Pietro Filipi to nevadilo a naopak ocenili mé propojení se zahraničím, kde pracuju mnohem víc než v Čechách, i to, že jsem právě dotočila svůj první český film. Líbil se jim také můj vztah k módě. V minulosti jsem jako modelka pracovala s některými z předních světových návrhářů a móda mě životem provází od mých pracovních začátků."

Jaký model z kolekce podzim/zima 2019 je váš nejoblíbenější?

"Celá kolekce mi přijde povedená a je těžké vybrat jen některé kousky. Hodně jsem si oblíbila kožené šaty a úzkou koženou sukni, široké kalhoty s kšandami a některá saka, která jsou opravdu precizně vypracovaná. Všechny tyto věci budu nosit v České republice i Los Angeles. Na slavnostní příležitosti pak pro mě Pietro Filipi přichystalo opravdu krásné večerní šaty."

Styl Pietro Filipi je rozmanitý a zároveň si drží jasný rukopis, ve kterém se potkává kvalita, nositelnost a poslední trendy. Myslím, že každá žena si v jejich pestré škále modelů vybere pro sebe to pravé. 

Tato kolekce nese název Elegance 24/7. Jste ve svém životě elegantní dvacetčtyři hodin denně, sedm dní v týdnu?

"Estetika celkově hraje v mém životě důležitou roli. A ať už jdu na meeting, ven s přáteli nebo jsem doma, chci se cítit dobře. Mým každodenním stylem je jednoduchá ležérní elegance, kterou jsem pochytila už během let v Paříži. Večer jsem pak ráda elegantní a sexy, aniž by to bylo prvoplánové. V tom je mi inspirací hlavně Hollywood, kde žiji nyní."

Jak jste si při focení této kampaně užívala návrat k modelingu? 

"Protože fotím jen občas, není to pro mne rutina, jako před lety v Paříži. Nyní si vybírám jen ty projekty, co mne samotnou zajímají a baví. A tak to je i se značkou Pietro Filipi. Na focení pracoval skvěly tým a byla to kvalitní a příjemná spolupráce."

Jaký kousek od Pietro Filipi nesmí chybět ve vašem šatníku?

"Jejich skvěle střižena over-sized černá saka jsou podle mne nadčasovými stavebními kameny do každého šatníku. Já ho nosím přes den k džínům nebo koženým kalhotám, ale vypadá skvěle i k večerní dlouhé sukni nebo ke kožené mini."

Jaký byste popsala Váš styl?

"Kvalita, jednoduchost, hodně černé barvy a k tomu vždy nějaký "statement" kousek nebo detail. To je takový základ. Občas si ale ulítnu úplně jiným směrem a nevadí mi extravagance, když je dobře promyšlená a stylová."

Česká republika nebo USA?

Obojí, každé z jiného důvodu, a k tomu ještě Londýn, Paříž a Mnichov. Jakmile člověk někde žije delší čas, místo mu bude chybět a má potřebu se tam vracet, vidět známé, projít se ve svém oblíbeném parku, zajít do oblíbené hospůdky.. Srdcem jsem ale stoprocentní Češka a Praha bude vždy jednou z mých hlavních základen.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA