Tiffany & Co. odhalilo novou kolekci Tiffany T1

Značka Tiffany & Co. otevírá novou kapitolu v historii ikonické kolekce Tiffany T a představuje světovou novinku s názvem T1. Nový směr, kterým se kolekce Tiffany T vydává, je oslavou grafického motivu písmene ‚T‘, a přináší luxusní šperky, které se dají nosit každý den.

Kolekce Tiffany T1, navržená hlavním uměleckým ředitelem značky Reedem Krakoffem, bude v průběhu roku 2020 odhalována postupně v sérii celosvětových premiér. Jako první se v dubnu 2020 představí kolekce devíti nových modelů vyrobených z 18kt růžového zlata. Kolekce šperků z bílého a žlutého 18kt zlata bude následovat v létě 2020.

Pět z devíti nových designů je mistrně osazeno Tiffanyho zářivými diamanty. Tyto moderní šperky vyzařují odvahu a nenucenou eleganci, a mají se stát součástí nezaměnitelného stylu a příběhu těch, které je budou nosit. Jsou vytvořeny pro ženu s názorem, bez ohledu na to, ve které životní etapě se právě nachází: modely z kolekce Tiffany T1 jsou tím dokonalým šperkem, který si koupíme pro sebe a nosíme jej jako symbol toho, čeho se nám podařilo dosáhnout.

 

Tiffany T

 

„U Tiffanyho jsme přesvědčeni, že luxus by měl mít přirozenou lehkost a nebrat se příliš vážně,“ říká Reed Krakoff a dodává:  „Při navrhování kolekce Tiffany T1 jsme chtěli vzdát hold dědictví ikonického motivu písmene ‚T‘ a zároveň jej povýšit a zmodernizovat ručně osazenými diamanty na skosených hranách. Těmito šperky chceme říct, že drahé kameny nejsou pouze pro zvláštní příležitosti – můžeme je nosit každý den na oslavu sebe sama.“

 

Jaký kousek z nové kolekce Tiffany T je váš favorit?
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)