REKLAMA
REKLAMA

Těmto trendům dejte letos sbohem, radí Eva McMahon

Každou sezonu jsou nám představeny nové módní i kosmetické trendy. Některé se udrží na výsluní dlouho, jiné jsou populární půl roku a ty další se na vrcholu jen ohřejí a zase rychle zmizí.

Pojďme se podívat na trendy, jež byly v kurzu loni, ale v roce 2020 už to s nimi tak horké nebude.

 

Eva McMahon

OUT: UGLY SNEAKERS versus IN: KLASIKA A RETRO TENISKY

Trend ošklivých tenisek se držel na předních příčkách velmi dlouho. Nejoblíbenější modely od módního domu Balenciaga byly svého času neustále vyprodané. A netrvalo to dlouho a trend se začal objevovat i u jiných značek jako například Gucci, Reebok nebo Saint Laurent. Nakonec snad nebyla jediná značka, která by neměla alespoň jeden model těchto tenisek v portfoliu. Pokud nějaký kousek máte, můžete ho nosit dále, ale asi už není třeba do něj investovat. Radši vsaďte na retro tenisky, jako jsou třeba Converse. To je sázka na jistotu.

cara
Eva McMahon

OUT: MINIATURNÍ SLUNEČNÍ BRÝLE versus IN: VĚTŠÍ MODELY 

Stejně jako mezi kabelkami, tak i sluneční brýle ovládl trend miniatur. Čím menší brýle, tím lepší. Jenže to došlo tak daleko, že některé modely byly tak malé, že by vás asi těžko před sluncem ochránily. Pokud vás tento trend neoslovil, můžete jásat. Rok 2020 bude přát mnohem větším brýlím. Já bych je nazvala „slušivou klasikou“. 

cara
Eva McMahon

OUT: SOCK BOOTS versus IN: KOZAČKY PO KOLENA

Přiléhavé kozačky ve stylu „sock boot“, které jsou vlastně takovou ponožkou, jsem si osobně zamilovala. Je to určitě lichotivý trend, ale bohužel v roce 2020 už ne tak žhavý. Kozačky do výše kolen se těší mnohem větší popularitě, a jestli sledujete Instagram, určitě si to nešlo nevšimnout. Tyhle kozačky se objevily na molech ve všech módních barvách a právě „jede“ efekt krokodýlí kůže. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Elle - Predplatny

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA