Známe finalisty VAN GRAAF Junior Talent 2020

Čtyři nejlepší uchazeče vybrala porota talentové soutěže VAN GRAAF Junior Talent 2020 pořádané v rámci pražského týdne módy na základě portfolií předložených přihlášenými návrháři. Letošními finalisty se stali: Petra Famlerová, Valérie Jurčíková, Marcel Petránek aJohana Skálová. Na jejich návrhy se můžeme těšit na společné přehlídce v rámci programu MBPFW. 

Co je ve hře?

Do soutěže, která se čtvrtým rokem koná ve spolupráci s módním domem VAN GRAAF, se mohli hlásit čeští a slovenští módní tvůrci do 26 let. Absolutní vítěz soutěže získá finanční příspěvek na zhotovení nové kolekce, možnost představit ji zdarma na mole v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku po boku největších profesionálů v oboru a také PR podporu ze strany MBPFW FW20.

Kdo zasedl v porotě?

Odbornou porotu soutěže tvoří zástupce titulárního partnera, ředitelka obchodního domu VAN GRAAF Verena Czaja, ředitel Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku Lukáš Loskotšéfredaktorka ELLE Valentina Nízká a další zástupci předních magazínů. Odborným garantem poroty je oděvní designérka a vedoucí Ateliéru designu oděvu a obuvi UMPRUM, profesorka Liběna Rochová.

Mercedes-Benz Prague Fashion Week FW20 se uskuteční od 13. do 20. března 2020. Přehlídka finalistů soutěže VAN GRAAF Junior Talent 2020 je naplánovaná na Mercedes-Benz stage v neděli 15. března od 15:00 v Klášteře sv. Gabriela v Praze.

REKLAMA