Které Sì jste vy?

Čemu jste naposledy řekla ano (Sì)? Lásce, svobodě, nebo dobrodružství? Které Sì jste vy? Jste spíše něžná a emotivní nebo vášnivá a bezstarostná?

Charismatická australská herečka a režisérka Cate Blanchett je vůbec první ženou v historii značky Giorgio Armani, která se stala její globální ambasadorkou. Se značkou je spojena již od roku 2013, kdy se stala tváří první vůně Sì Edp. Cate umí nabídnout autenticitu a opravdovost, která se opírá o vrozenou schopnost plně se oddat každé roli, neustále se představovat v nových podobách a přinášet zdání skutečnosti všem postavám, které kdy hrála. Pro kampaň na Sì Passione v sobě musela objevit nový aspekt. Cate Blanchett přináší do každé role vášeň a oheň a stejně jako Sì má celou řadu různých stránek, různých vůní, které udávají její nálady.

Současně značka představuje další dvě nové tváře pro vůně SÍ, modelky Saru Sampaio a Adwoa Aboah. Jaké bylo jejích nejvýznamnější Sí?

Sara pochází z Portugalska a jedním z jejich největších Sì (ano) bylo, když se odstěhovala do New York City. Sara se objevila na titulkách nejprestižnějších módních časopisů a stala se ikonou moderních přehlídkových mol. Vyniká neutuchajícím optimismem, nakažlivým úsměvem a obrovskou joie de vivre, která z ní doslova tryská. Její radostná a svobodná duše překypuje energií a vítá život s otevřenou náručí. V červnu 2016 spojila síly s asociací American Society for the Prevention of Cruelty to Animals (ASPCA), aby podpořila pomoc zvířatům bez domova.

ga

Sara Sampaio, modelka

Exotická Adwoa Aboah se narodila ghanskému otci a britské matce a je symbolem multikulturnosti jak pro svou generaci, tak i pro ty následující. Adwoa v sobě beze strachu hledá sílu a to zase dodává sílu ostatním. Jejím nejzásadnějším Sì (ano) bylo inspirovat řadu žen a založit organizaci „Gurls Talk“. Tato organizace má za cíl vytvořit on-line platformu pro mladé ženy, které by se mohly otevřeně dělit o svoje zkušenosti v bezpečném prostředí. Pomáhá jim najít sílu se ozvat a propaguje myšlenky komunity a péče o sebe samu.

ga

Adwoa Aboah, modelka

EBC promo