Televize ELLE uvádí PANTENE SHOW

Nová kolekce Pantene Miracles Grow Strong představuje zázračné řešení pro všechny ženy, které trápí vypadávání vlasů a jejich celková kvalita. Díky účinkům složení Pro-V proniká biotin, bambus a kofein hluboko do vlasových folikulů a posiluje vlasy od kořínků.

bambusu čerpají vlasy pevnost a flexibilitu. Biotin, známý také jako vitamin B7, zase podporuje růst vlasů, protože v těle podporuje přirozenou tvorbu keratinu, který je hlavním stavebným kamenem vlasových vláken. A kofein nejenže vzpruží naše tělo a mysl, kdykoli potřebujeme, je to i zázrak pro vaše vlasy. Jde o přírodní stimulant s antioxidačními účinky, jenž vlasům dodá energii a zvýší jejich lesk.

„Vlasy mají značný podíl na tom, jak se cítíme a jaké máme sebevědomí. Vypadávání vlasů tedy může ovlivnit, jak se cítíme na veřejnosti. Věříme, že vlasy jsou více než jen o vzhledu. Proto neustále pracujeme na hledání nových způsobů, aby vlasy vypadaly skvěle,“ říká doktorka Jeni Thomas, vedoucí vědkyně týmu Pantene. A proto přišli na trh s novou řadou Miracles Grow Strong, jež svým složením pomáhá vytvořit optimální podmínky pro lepší růst vlasů a snižuje jejich vypadávání až o 96 %.

Vypadávání a řídnutí vlasů potká v určité životní fázi většinu z nás. Ženám může vypadnout až 100 vlasů denně, a to se rozhodně podepisuje na jejich psychické pohodě. Příčinou můžou být hormony v těhotenství nebo veškeré vlasové úpravy jako foukání, žehlení a kartáčování. To vše vede k jejich častému lámání a vlasy nedorůstají do požadované délky.

My jsme si pro vás připravili v rámci ELLE Beauty Clubu video formou hry OTÁZKY & ODPOVĚDI. Moderátorka Karolína Wernerová společně se svou kamarádkou Blankou, která produkty testuje už 3 týdny, odpovídají na záludné otázky na téma vlasy. Vše se nese v duchu 80. let.

 

Blanka novou řadu Pantene Miracles Grow Strong testuje už přes tři týdny. Co na novou řadu říká? 

„Nová řada od Pantene obsahuje tři supersložky – biotin, bambus a kofein –, díky kterým dostanou vlasy energetický boost a potřebnou výživu. Při nanesení celé řady i s maskou se po vysušení vlasy krásně ,sypou‘ a musím říct, že potom, co ji používám už tři týdny, mám vlasy o dost pevnější a odolnější.

Biotin napomáhá růstu vlasů, kofein dodá energii a bambus flexibilitu, takže za mě skvělá kombinace!“

cara
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)