Zážitek, který vzkřísí nejen vaši hřívu, ale i životní filozofii

Martin Loužecký, mistr České republiky v účesové tvorbě a dvojnásobný vítěz v soutěži Czech and Slovak Hairdressing Awards. Honza Hlaváček, dvojnásobný mistr České republiky a zároveň vicemistr Evropy v prodlužování vlasů, vítěz Color Trophy a Czech and Slovak Hairdressing Awards. To je jen namátkový výčet trofejí kterými se tihle dva vlasoví mágové můžou pochlubit. Kdy spojili síly? V únoru 2023 to bude přesně deset let!

A jestli se dá mluvit, že do té doby sbírali jeden úspech za druhým, založením salonu Hairthusiasts se z nich stali doslova průkopnici udržitelné a autentické péče o vlasy.

Hairthusiasists

A odstartovala revoluce...

Právě oni totiž vůbec jako první v Čechách instalovali do svého salonu doplňující stanici Refill Bar obsahující přípravky holistické značkyAuthentic Beauty Concept. Sem si tak můžete přijít „načepovat“ oblíbený šampon nebo kondicionér, čímž uděláte radost nejen sobě, ale i planetě. Lahve určené k plnění jsou z 90 % vyrobené z recyklovaného plastu, tedy z plastu, který již existuje a kterého bychom se jinak jen těžko zbavovali.

Každou lahev tak můžete opakovaně použít minimálně pětkrát, a tím ušetřit hromadu plastu. Lahve jsou navíc opatřené etiketami Forest Film (první fóliový materiál na etiketách na bázi dřeva na trhu). A protože Refill Bary prošly od svého založení inovací, nově zde dostanete jako hlavní nádobu 5litrovou lahev.

Refill bar v Hairthusiasists

Více o značce Authentic Beauty Concept

V jejích produktech nenajdete žádné silikony, sulfáty, parabeny, minerální oleje ani umělá barviva. Naopak všechny jsou dosyta prošpikované blahodárnými, veganskými ingrediencemi, po kterých se vaše vlasy doslova rozsvítí štěstím. Hot produkty z portfolia Authentic Beauty Concept?

Někdo to rád (přirozeně) blond…

Pro všechny blondýnky, kterým záleží na zdravém a luxusním vzhledu své barvy bez žlutých odstínů, nabízí značka veganské řešení: COOL GLOW ŠAMPON. V čem je jiný oproti klasickým „fialovým šamponům“, které přirozené i barvené blond vlasy zbytečně vysušují? Obsahuje extrakt z fialových sladkých brambor a poskytuje jemnou neutralizaci. Jinými slovy: Je tak šetrný, že ho můžete použít tolikrát, kolikrát jen bude pro dosažení vytouženého odstínu potřeba!

Hairthusiasists

Zdravá vyváženost pro všechny

Značka Authentic Beauty Concept vyznává holistický přístup ke kráse, proto nechává vyniknout hlavně přirozenost a opravdovost. BARE ŠAMPON je neparfemovaný přípravek s obsahem spiruliny, který šetrně čistí jak namáhané vlasy, tak i citlivou pokožku hlavy. Hodí se pro každého, dokonce i pro alergiky! Tenhle šampon i další produkty Authentic Beauty Concept jsou k mání nejen v Refill Baru salonu Hairthusiasts, ale také na jeho e-shopu. Objevíte je ale i na Instagramu @hairthusiasts

Tvůrci salonu Hairthusiasts a jejich kouzla na ELLEphorii!

Nejenže po celou dobu trvání beauty festivalu ELLEphorie najdete stánek Hairthusiasts, kde se budete moct osobně seznámit s kosmetikou i filozofií salonu, ale čeká vás i vystoupení obou sympatických odborníků. V sobotu v 16:30 všechny přítomné zasvětí do tématu Autentické vlasy/Authentic Hair. A protože současné ženy preferují uvolněné textury, kadeřníci poradí, jak vylepšit (a hlavně neničit) krásu, která již existuje. Na modelce názorně ukážou i to, jak ledabyle dokonalý účes vykouzlit.

O ELLEphorii ve zkratce

Jde o jednu z nejočekávanějších třídenních událostí roku, kde si přijdou na své všichni milovníci kosmetiky, vědění a nových trendů. Seznámíte se zde nejen s vizí top značek, ale i zajímavými osobnostmi. Kdy a kde? Od 4. do 6. listopadu v Empire Hall (Slovanském domě) v Praze — rozhodně nesmíte chybět! Více o eventu najdete na stránkách ELLEphoria.cz.

Měření