DIAMANTOVÉ ŠPERKY APART Z VÁS UDĚLAJÍ FILMOVOU HVĚZDU

Role ambasadorky diamantových kolekcí Apart se Maria Dębská zhostila na jedničku. V nové kampani oslnila nejen svým talentem, ale i přirozenou krásou. Mladá herečka je ve společnosti proslulá svým elegantním stylem, respektem k umění a vášní pro módu, které přesně vystihují koncept značky Apart. Maria se nebojí žádné výzvy, a proto čelí stále náročnějším rolím na jevišti i ve filmu. Není divu, že získala četná ocenění, která dokazují uznání diváků a kritiků.

Maria Debská pro APART

Podzimní kampaň značky Apart zachycuje kouzlo filmové a divadelní scény, které jsou Marii tolik blízké. Z každé fotografie srší silné emoce, které nikoho nenechají chladným. Koncept kampaně dokonale ladí s krásou diamantů, které stejně jako hvězdy na velkém plátně fascinují jedinečnými příběhy. V podání Marie tak před zraky diváků rozkvétá pravá ženskost, kterou vkusně podtrhuje nádherný diamantový třpyt.

Maria Debská a APART

Diamanty jsou dlouhá léta neoddělitelnou součástí značky Apart. Jejich krása a nadčasovost se stala inspirací při tvorbě šperků. Tyto výjimečné drahokamy vypadají skvostně v klasickém, elegantním i moderním provedení. Kolekce Vintage překvapí šperky s nevšedním designem a propracovanými detaily. V nabídce však nechybí ani diamanty ve spojení s dalšími drahokamy. Například kolekce Glamour se může pyšnit exkluzivními diamantovými šperky s nebesky modrými safíry. Rafinovanou eleganci poté umocňují zlaté vzory s diamanty a perlami. K dispozici jsou také ležérní doplňky v moderní verzi, které dodají lesk každodenním stylizacím.

Debská a APART

Také jste podlehli kouzlu třpytivých diamantů? Navštivte e-shop www.apart.cz, kde najdete široký výběr diamantových šperků. A skvělá zpráva je, že se Zásilkovnou máte nyní dopravu i vrácení zboží zdarma! Tak neváhejte a splňte si svůj tajný sen.

Načerpejte diamantovou inspiraci ve fotogalerii.
Měření