REKLAMA

Užijte si Vánoce plné krásných vzpomínek a neopakovatelných zážitků

Vánoční kampaň APARTu vypráví přesně o takovém setkání tří přátel, kteří během svátků společně zažívají neobyčejné chvíle. Vánoce jsou tím nejkouzelnějším obdobím v roce a jejich zvláštní atmosféra nás vybízí, abychom se v myšlenkách vraceli k momentům, které pro nás byly v životě skutečně vzácné.

 

Apart
Info ikona

 

V nové kampani značky APART se objevují šperky, které přesně vystihují jedinečnou povahu Vánoc. Kromě nestárnoucích perel v klasických i neobvyklých provedeních je zde k vidění spousta okouzlujících stříbrných a zlatých šperků s jiskřivým třpytem diamantů či zirkonů. Samozřejmě nesmí chybět ani typické vánoční vzory jako sněhové vločky, hvězdičky nebo oblíbený motiv srdce. Nejen to, ale mnoho dalších nadčasových doplňků se stane dokonalou inspirací na krásné dárky, se kterými proměníte letošní Vánoce v neobyčejné.

 

Apart
Info ikona

 

APART však nezapomíná ani na individualitu každého z nás. Kolekce Beads a Charms nabízí jedinečnou příležitost sestavit si originální doplňky podle vlastních představ. Základním vzorem je náramek, který je možné ozdobit desítkami překrásných korálků a přívěsků. Díky tomu si můžete vytvořit šperk ve svém oblíbeném stylu.

 

Apart
Info ikona

 

Vánoce přinášejí ty nejkrásnější emoce, pocity i úžasné zážitky. Právě proto je trávíme s těmi, kteří jsou pro nás v životě nejdůležitější. S nimi můžeme sdílet všechny hezké vzpomínky a prožívat výjimečné chvíle štěstí, které pro nás tolik znamenají.

 

REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA