H&M Hello Member slaví narozeniny a rozdává speciální dárky!

H&M Hello Member je věrnostní program H&M, který nabízí odměny a personalizované nabídky. Kromě velmi výhodných slev program přináší i originální zážitky a dárky. Je ryze digitální, to znamená, že k uplatnění nabídek nepotřebujete plastové karty ani papírové poukázky. Stačí se zaregistrovat do aplikace H&M nebo na hm.com či přepnout svůj stávající účet na členství v klubu (což členům klubu poskytuje snadný přístup k jejich digitální klubové kartě kdekoli). Nabídky a bodové kolekce probíhají jak online, tak v i v kamenných obchodech!

Slevy a další výhody členství v klubu

Sbírání bodů, extra slevy na nezlevněné produkty, doprava zdarma nad 800 Kč a bezplatné vrácení online nákupů a další speciální nabídky nebo slevy. Plus Members můžou také využít další výhody: dřívější přístup ke slevám, jedinečný přístup ke speciálním kolekcím, zcela zdarma dopravu a vrácení při objednávce on-line, a přednostní přístup k exkluzivní akcím a nabídkám. Více se dozvíte na hm.com/cs.

 

Hello Member H&M

 

„Věrnostní program HELLO MEMBER ale není jen o tom sbírat body a slevy. Přináší totiž svým členům také exkluzivní, personalizované nabídky a zážitky,“ vysvětluje Tereza Svobodová, Loyality Manager H&M pro ČR a dodává: „Kromě pravidelných slev se tak mohou členové klubu zúčastnit velmi zajímavých akcí a získat speciální dárky. Při příležitosti druhých narozenin věrnostního programu H&M v České republice jsme pro naše členy připravili soutěž o velmi atraktivní ceny, jako je možnost zúčastnit se Styling day akce u nás v showroomu s influencery Alex Sedláčkovou a Lukášem Zacharou. Nebo získat 11 % slevu v H&M na celý rok či jiné věcné ceny a dokonce i předplatné magazínu ELLE. Podrobné informace budou k dispozici v naší aplikaci.“

A jak se do soutěže, která probíhá od 20. do 31. května, zapojit? V aplikaci H&M v členské sekci nebo na hm.com. Tam se také dozvíte detailní informace o průběhu soutěže a o výhrách, které si pro vás program HELLO MEMBER připravil. Teď už se ale pojďmě naladit na STYLING DAY — s Alex Sedláčkovou a Lukášem Zacharou.

 

Alex Sedláčková

 

Proč jste do projektu STYLING DAYS šli?

ALEX: Móda hraje v mém životě velkou roli. Baví mě, jak skrze ní komunikujeme s našim okolím. Jak nám dokáže zpříjemnit den a zároveň nám pomáhá se sebevyjádřením. Do projektu jsem se zapojila, protože s H&M spolupracuji dlouhodobě a líbí se mi koncept Styling Days, díky kterému se můžeme s výherkyněmi soutěže potkat osobně.

LUKÁŠ: Oblékání je od malička mou vášní. Jedna věc je hezky obléknout sebe, největší radost mi ale dělá vybrat kousky jinému člověku a pozorovat jeho nadšení z nového looku. Často svým sledujícím radím různé stylingové tipy skrze instagramové zprávy, a tak se nemůžu dočkat osobního setkání s některými z nich.

Na co se můžou vítězi v rámci STYLING DAYS těšit?

ALEX: Na příjemně strávené odpoledne plné módy! Sejdeme se v krásných prostorách pražského showroomu, kde probereme nejnovější módní trendy, ale i nadčasový šatník. A hlavně pro vítězky spolu se stylistkou vybereme outfity z nejnovějších kolekcí H&M!

LUKÁŠ: Vítězi se mohou těšit na příjemně strávené odpoledne v H&M Showroomu v centru Prahy, kde na ně budu čekat já, stylista, ale také fotograf a zástupci značky. Samozřejmě nebude chybět i skvělý catering. Společně si popovídáme nejen o módě a budeme se těšit z krásných outfitů, které vytvoříme pro společně se stylistou.

 

Lukáš Zachara alias Zachy v pražském showroomu H&M
Měření