Radost patří nám. Sdílejte ji se svými nejbližšími!

 

Setkání s rodinou, starými přáteli nebo okamžiky strávené s někým výjimečným. Kampaň „Radost patří nám se snaží vyjádřit podstatu nejkouzelnějších svátků v roce a představit, co by mělo být v současném světě, poznamenaném nekončící pandemií a stresem, prioritou. „Poslední dva roky přinesly nám všem řadu výzev. Zalando chce do letošního svátečního období vnést vlnu radostných pocitů – je potřeba, aby společnost v celé Evropě dohnala ztracený čas,“  říká Ralph Rijks, viceprezident divize Global Marketing ve společnosti Zalando„Sebevyjádření je nedílnou součástí DNA společnosti Zalando. A my doufáme, že prostřednictvím kampaně #JoyIsOurs vytvoříme platformu, kde bude naše komunita moci vyjádřit a sdílet radostné okamžiky a vzpomínky, a tím spustí vlnu pozitivity v době svátků.”

 

Zalando Radost patří nám

 

Kromě globální kampaně Radost patří nám představuje Zalando i její lokální podobu — sérii čtyř spotů se čtyřmi osobnostmi z Čech a Slovenska, které se svými blízkými zažívají společnou radost z kouzelných a nezapomenutelných okamžiků.

 

Be Ha Nguyen tak poprvé bruslí se svým přítelem, Anežka Chudlíková předává mamince Jance svůj styl, Peter Altof, známý jako Expl0ited, vytváří první společný outfit se svým kamarádem a modelka Yasmine Taty zažívá kouzelné vánoční okamžiky s dvojčaty Khloe a Ryanem.

 

Zalando kampaň Radost patří nám

 

Další vlna emocí se vzedme na sítích, podpoříte ji?

Kampaň „Radost patří nám“ ale video spoty nekončí. Během tohoto měsíce přátelé Zalanda pocházející z celé Evropy sdílí navíc své vlastní fotografie — těmi ilustrují, co pro ně znamená radost, a spouští tak další vlnu radosti. Do inspirující kampaně se zapojila řada herců, značek, modelek a partnerů, s nimiž společnost Zalando spolupracovala během roku 2021. #JoyIsOurs

 

Zalando kampaň