Vánoce ve znamení nadčasových šperků mají kouzlo!

HALADA nabízí kromě luxusních šperků také nezapomenutelný zážitek, a tím je nakupováni v nově zrekonstruovaném butiku HALADA v Pařížské. Prostor za desítky milionů korun, ve kterém se budete cítit jako celebrita. Moderní butik ve světlých tónech, který nechává vyniknout nádherné šperky zahraničních i českých šperkařských značek. Vybírat můžete ze zlatých šperků Pomellato, FOPE, Capolavoro, Mikimoto, Gellner, Jörg Heinz nebo také renomovaných českých značek jako ALO diamonds a ALOve, nechybí ani oblíbené šperky dvorní návrhářky Jenny Halada. Každá značka má svůj jedinečný significant styl, proto také portfolio nabízených šperků v HALADA buticích potěší každého.

Luxus, který nevyjde z módy nikdy? Diamanty!

Toužíte-li po dárku, který drží hodnotu a stane se investicí a zárukou spokojené budoucnosti, pak se zaměřte na diamanty.Česká značka ALO diamonds se soustředí na pečlivý výběr a precizní zpracování diamantů a drahokamů z celého světa. Zákazníkovi nabízí nejen třpytivý doplněk, ale také investici do budoucnosti. Nechte se pohltit světem diamantů, obdivujte jejich krásu, studujte jejich původ a význam a staňte se hrdou vlastnicí nejluxusnějších šperků na českém trhu.

Šperky s diamanty a drahokamy se s časem staly doplňky, které se nenosí jen v královské rodině k slavnostní róbě, ale i za běžného dne každým, kdo miluje luxus a krásu. ALO diamonds představilo novou kolekci Touch of Pink, která je úkazem preciznosti šperkařů a citu pro detail designerů, kteří šperky tvoří.

Vybírejte šperky online, nebo se pokochejte krásou butiků

Pokud si šperk chcete koupit z pohodlí domova, navštivte e-shop ALOve, kde najdete šperky ze 14kt zlata již od 2 090 Kč. Dárky pro celou rodinu, s možností personalizace, abyste mohli darovat ten nejosobnější šperk. Široký sortiment všech stylů v různém cenovém rozpětí, tak aby si vybral opravdu každý. Na e-shopu najdete také užitečné tipy a rady ohledně velikostí, druhů diamantů a drahokamů. Navštívit můžete také butiky ALOve, které najdete hned v několika českých a slovenských obchodních centrech.

Objevte svou novou vášeň a staňte se milovníky šperků, které nabízí nekonečno možností a stanou se radostí pro vás i vaše nejmilejší.

Měření
Chcete si prohlédnout další šperkové skvosty? Tady jsou!