Výherní zástavka pro zapálené milovnice módních nákupů a Paříže

Tvůrčí dvojice Young Emperors, modelka Jordan Barrett, modelka Paloma Elsesser nebo influencerská dvojčata Molly a Reese Blutstein — všechny tyhle krásky korzují dlážděnými ulicemi v outfitech z nejnovější podzimní kolekce H&M, zatímco Naomi Campbell a modelka Jill Kortleve zpoza venkovní pařížské kavárny přihlížejí…

Naomi Campbell a Jill Kortleve

„Natáčení videa pro kampaň nové Fall Fashion kolekce H&M jsem s nesmírně užila. Už jen proto, že je inspirovaná městem, které je mi tak blízké. Navíc kousky z této kolekce jsou tak skvělé, moderní a nositelné,“ pochvaluje si topmodelka Naomi Campbell.Mimochodem, shot režíroval Bardia Zeinali a abyste se i vy teleportovala do pařížských ulic, mrkněte na video níže.

6 otázek pro Naomi Campbell

Na co se nejvíce těšíte, když přijedete do Paříže?
„Navštěvuji tohle kouzelné město pro potěšení i pracovně již několik let. Žije zde mnoho mých přátel a je tu nespočet oblíbených míst, které ráda navštěvuji. Miluji třpytivá světla, venkovní posezení před restauracemi a kavárnami, romantiku nábřeží…Paříž je pro mě magické město!”

Jaká jsou vaše oblíbené restaurace, či brasserie v Paříži?
„V Paříži najdete tolik fantastických míst! Ale jestli mám vybrat, byla by to Brasserie Lipp. Tradiční pařížská klasika se skvělým jídlem, tmavým dřevěným interiérem a zrcadly. Je to velmi útulné místo a nachází se ve čtvrti, která byla kdysi známá svým bohémským šarmem.”  

Váš oblíbený módní kousek?
„Nevím, jestli bych dokázala vybrat jednu oblíbenou věc, ale mám obecně zálibu v doplňcích. Někteří mí velmi talentovaní přátelé a návrháři vytvářejí ty nejkrásnější kabelky, kterým prostě nedokážu odolat. Mám velké štěstí, že znám a miluji tolik neuvěřitelně nadaných lidí, takže k fantastickým doplňkům — botám, taškám nebo šperkům —nemám nikdy daleko.”

Jaký trend podle vás nikdy nevyjde z módy?
„Sebevědomí. Sebevědomí nosit to, v čem se cítíte dobře, ať se děje cokoli. To je nadčasové.”

Jaké je vaše nejoblíbenější roční období na oblékání?
„Miluji výrazné kabáty; jsou to takové skvělé investiční kousky a je to příležitost obléknout si něco, co je výrazné nebo co ukazuje vaši osobnost, takže řekněme, že zima!”

Jaký je váš nejoblíbenější kousek z nové kolekce H&M?
„Výrazné úplety jsou skvělé, ale vynikají především oranžové šaty bez ramen (foto níže). Jsou ideální pro všechny příležitosti a odhalená ramena jim dodávají šmrnc.”

Brasserie Hennes

Nechte se vtáhnout do pařížské atmosféry a vyhrajte VIP nákupy!

„Důležitou součástí podzimní kampaně Brasserie Hennes je i náš věrnostní program H&M Hello Member," upozorňuje Tereza Svobodová, Loyalty Manažerka H&M pro ČR a dodává:I teď nabídneme našim věrným zákazníkům exkluzivní zážitek. Členové Hello Member se můžou zúčastnit naší soutěže a vyhrát nákupy s influencerkami Naomi Adachi a Rebekou Wechsler, které jim pomůžou s výběrem outfitu z nové podzimní kolekce v naší flagship prodejně v galerii Myslbek v Praze. A pak si společně užijí návštěvu kavárny ve stylu pařížské brasserie, která byla hlavní inspirací naší podzimní fashion kampaně.“

Do soutěže Brasserie Hennes, která poběží do 16. 9. 2022, se můžete zapojit registrací v aplikaci Hello Member, v členské sekci Moje výhody. Přístup najdete zde.

Kolekce Fall Fashion je kombinací tří pařížských stylů: klasického, sebevědomého a elegantního

Teplé tóny oranžové, červené, vínové, ale i zemité barvy ladí s kostkovaným vzorem.

H&M podzimní kolekce

K mání jsou podzimní městské stálice, jako jsou minisukně, vypasované kabáty i stylové boty — od kovbojských bot až po kozačky ke kolenům. Živost kolekci propůjčují třpytivé doplňky, „tote“ tašky, nebo hrubé, výrazné úplety. Tak po čem z nabídky H&M sáhnete vy?

Podzimní kolekce H&M
Měření
Podzimní kolekce H&M, která vám rozzáří i ten nejsychravější den? Tady je!