Vstříc módnímu dobrodružství: S podzimní kolekcí GUESS!

Earth Feel Denim

GUESS se neustále snaží vylepšovat svůj ekologický přístup k módě. Nová vlákna a tkaniny vznikají s využitím ekologických technologií a ekologické bavlny spolu strečovými vlákny, vyrobenými z biologicky rozložitelného kukuřičného bioplastu. V této kolekci jsou k vidění jak klasické, tak moderní střihy, které jsou dokončeny pomocí procesu barvení „Indigo Flow clean label", čímž se dosáhne výjimečného zabarvení džínoviny za použití minimálního množství vody a energie.

Redesign Denim

Projekt Redesign Denim stojí v čele ekologické módy a využívá minimálně 90 % udržitelných materiálů a ekologických procesů. Recyklované materiály pocházejí z použitého denimu a přebytečných látek z průmyslové výroby. Tyto materiály jsou zušlechťovány pomocí ekologických procesů a výsledkem je mimořádně měkká džínovina, která pomáhá eliminovat odpad a snižovat spotřebu vzácných přírodních zdrojů.

Barvivo z přírodního odpadu

Tato inovace recykluje španělské pomeranče a slupky z červené řepy a vytváří barvy na přírodní bázi. Tento proces výrazně snižuje spotřebu energie a využívání zdrojů, zatímco výsledné džíny s elastickým komfortem a módními střihy s vysokým pasem se mohou pochlubit jedinečným vzhledem.

Podzimní kampň Guess a ekologie
Info ikona

Fall riders

S tímto přitažlivým motivem můžete snít o nekonečném obzoru. Bezstarostnost a romantika s nádechem kovbojského stylu.Kožené a semišové materiály se snoubí s květinovými vzory pro nádech ženskosti, zatímco zvířecí potisky jsou dotvořeny paletami růžové a vínové. Oboustranné kousky s vintage detaily představují možnosti, jak ženě z města utéct za dobrodružstvím divokého západu.

Podzimní kolekce GUESS
Info ikona

Rerouted

Tato kolekce je připravenavybočit z vyšlapané cesty. Nabízí poutavé detaily a jedinečný přístup, který je stejně nezávislý jako trendy. Džínovina se pojí se sametem, hadím potiskem, kašmírem a kamuflážním vzorem. Tweed a kovové detaily dodávají okouzlující závěrečné prvky spolu s třásněmi a alpakovými vsadkami. Vzhled dotváří paleta přírodních barev.

Info ikona

Starstruck

Vzhlédněte k obloze s tímto moderním motivem, který vyniká čistými liniemi a výraznými látkami. Hvězdou přehlídky je tmavý módní denim obohacený o ozdoby a doplněný saténovou tkaninou, lurexem, 100% kašmírem a tvídem. Výšivky dodávají smysl pro detail, stejně jako inspirace potiskem bandany, psaníčkem a lesklými detaily, které upoutají pozornost. Oděvy jsou MADE IN ITALY a umocňují toto téma, zatímco paleta černé, modré, růžové a stříbrné dotváří styl.

Kde kolekci objevíte? Na módním e-shopu FADE.

Podzimní kolekce Guess
Info ikona