REKLAMA
REKLAMA

Kotníkové boty a kozačky od CCC: Přehled trendů z kolekce podzim-zima

Značka Gino Rossi v aktuální kolekci dala přednost výrazné obuvi v military stylu a obuvi nad kolena, která evokuje příjemné spojení s rockovými koncerty pod širým nebem. A protože na detailech záleží, byla nejnovější kolekce obuvi CCC doplněna módními rekvizitami jako mini kapsičky, prošívání, třásně vy výšce kotníků, lesklé špičky a další. Důležitou roli hraje pečlivě promýšlená škála barev – vínová, olivová, čokoládová nebo černá. A také nechybí super módní barva vajíčkové skořápky, tedy barva eggshell.

 

CCC
Info ikona

 

Dalším důležitým trendem je boho kovbojský styl, který si kolekce Gino Rossi zamiloval. Nechybí dekorativní výšivky na kůži, imitace zvířecí kůže, prošívání, třásně a (překvapení!) výjimečně podzimní barvy jako hnědá třešeň nebo slaný karamel.

 

CCC
Info ikona
CCC
Info ikona

 

V kolekci podzim–zima také nechybí vysoké kozačky. Nejmódnější jsou ty s diskrétně lesklým podpatkem, nezbytně nutné jsou ty s bočním zipem a jemnou imitací semiše, ideální k dlouhým svetrům.

 

CCC
Info ikona

 

Kolekce podzim/zima se také může pochlubit stylovými kabelkami. Stejně jako u obuvi můžeme najít kabelky s imitací krokodýli nebo hadí kůže. Nechybí kabelky s prošíváním, hladké kabelky bez žádných dalších ozdob, ale také i výrazné kabelky, které zaujmou na první pohled.

Kolekce Gino Rossi je nyní dostupná v prodejnách CCC, na CCC.eu a v aplikaci.

REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA