Průvodce světem mužských dárků: Netápejte, co skvělého jim nadělit!

Tělo bez chloupků

Pokud si váš muž nechce tupit žiletku při úpravě chloupků na těle, pořiďte mu zastřihovač chloupků na těle Braun BG. Je vyrobený tak, aby byl maximálně bezpečný pro úpravu ochlupení i v těch nejcitlivějších partiích mužského těla

Braun BG

Na vlasy, vousy i chloupky 

Nebo naopak hledáte něco, co si dokáže poradit nejen s chloupky po těle, ale i s vlasy a vousy? Pro potřebu kompletní údržby je tady multifunkční zastřihovač Braun Styling MGK pro úpravu vlasů, vousů i chloupků kdekoli po těle. Oproti předchozím multi zastřihovačům Braun je ostřejší, rychlejší a efektivnější. 

Braun Styling MGK

Klasika pro hladkou tvář 

Jestli hledáte dárek pro muže, který své vlasy nechává na kadeřníkovi a ochlupení na přírodě a potřebuje pouze hladce oholit svou tvář, vyberte mu holicí strojek Braun Series 7. Je tím pravým pro náročnější zákazníky, protože díky hlavici 360° Flex jim zajistí hladší oholení i na obtížně dostupných místech.

Braun Series 7

Pro vousáče 

Nehledáte jen holicí strojek, ale technický zázrak, který si poradí i s hustými několikadenními vousy? Tady je! Nejpokročilejší holicí strojek od Braun: Braun Series 9 Pro s hlavicí ProLift, která se přizpůsobí hustotě vousů a oholí i zanedbané strniště. Nabíjecí pouzdro PowerCase zajistí až 6 týdnů holení bez dobíjení ze zásuvky.

Na vysekané kontury


V případě, že máte doma estéta, který si potrpí na dokonalý styling svých chloupků a vousů a rád si udržuje i přesně definované kontury, vyberte mu Braun Series X. S ním vykouzlíte perfektní strniště, přesné zastřižení i dokonalé tvarování kontur, a to pohodlně, rychle a jednoduše.

Braun Series X

Pro malé objevitele

Mužské sny o budoucnosti se v dětství ubírají většinou dvěma směry – jedni chtějí být astronauti (pro ty už jsme tip na dárek dávali zde) a druzí archeologové. Jejich sen o budoucím povolání jim pomozte splnit díky objevitelské sadě vykopávek fosílií Magnoidz z hračkářství Hamleys. Sada obsahuje všechny potřebné věci pro malé zvídavé archeology a paleontology včetně nástrojů nebo lupy.

Sada vykopávek fosílií Magnoidz

Pro gurmány 

Mezi muži roste obliba kvalitních rumů. Určitě nešlápnete vedle s barbadoským rumem Plantation XO 20th Anniversary. Byl vytvořen k 20. výročí Alexandra Gabriela, klíčové osoby rumu Plantation a významného odborníka světa rumu v pozici master blendera. Od jeho představení uplynulo už deset let a ještě nepřestal sklízet úspěchy.

Měření