REKLAMA
REKLAMA

Dny Marianne 2020 se blíží

Rok se s rokem sešel a jsou tu opět DNY MARIANNE. Letos se na ně těšíme víc než kdy dřív, protože je vnímáme jako návrat k normálu a příležitost k tomu nastartovat českou ekonomiku. Víkendová nákupní akce plná slev se koná v Česku i na Slovensku v termínu 18.9.-20.9. 2020.

 

O nákupech

Slevy až 70 % na vás tentokrát čekají ve více než 6000 obchodech v  Česku a na Slovensku. Vybírat si můžete z  až 600 nabídek a za nákupy můžete sbírat také dárky. Podrobnosti o jednotlivých slevách najdete v  nabídkách zářijových vydáních časopisů Marianne, které je právě na stáncích, nebo Marianne Bydlení, v  kuponové knížce, v  aplikaci Dny Marianne a na www.dny.marianne.cz

Od 20. srpna si Marianne i s kupony můžete objednat až domů do schránky s poštovným zdarma. Objednávejte na www.marianne.predplatsi.cz.

Marianne Lounge

Letos jsme pro vás připravili celkem osm míst Marianne Lounge, ve kterých si kromě dárků užijete skvělou atmosféru a především speciální program. Detailní informace najdete v  aplikaci Dny Marianne a na www.dny.marianne.cz. Těšíme se na shledání v  Praze (NC Palladium, Centrum Černý Most, Metropole Zličín, Westfield Chodov), Českých Budějovicích (IGY Centrum), Ostravě (Forum Nová Karolina) a konečně také v Brně (NC Královo Pole). Na Slovensku najdete Lounge v bratislavském Avion Shopping Parku. 

Ještě větší slevy

Pokud byste rádi během Dnů Marianne ještě více ušetřili, zaplaťte svoje nákupy kteroukoliv z  karet Mastercard, a dostanete o 3 % vyšší slevu nebo dárek k  nákupu. 

Dárky za nákupy

Jako každý rok jsme si pro vás připravili dárky, kterými vás odměníme za vaše nákupy. I letos můžete vybírat z celé řady hodnotných dárků, které dostanete oproti pěti různým účtenkám získaným během Dnů Marianne ze zapojených obchodů. Těšit se můžete na produkty od značek Dedoles, Manufaktura, Tescoma, Dermacol, Sebamed, Batiste, Presco, Mövenpick a mnoha dalších.

Pochlubte se

Sdílejte na sociálních sítích fotografie nebo videa z vašich nákupů během Dnů Marianne pod hashtagem #dnymarianne2020.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA