REKLAMA
REKLAMA

Dny Marianne začínájí! Nakupujte u oblíbených značek se slevou až 70 %

Takže co potřebujete o dvacátém ročníku Dnů Marianne všechno vědět? Celá tato mega nákupní slevová akce se koná již tento víkend 18.-20. září v Česku i na Slovensku a zúčastní se jí více než 6000 obchodů a skoro 150 nákupních center.  

MARIANNE LOUNGES  

V České republice můžete navštívit lounges. Kde získáte dárky za účtenky (za 5 různých účtenek nasbíraných ze zapojených obchodů), užijete si skvělou atmosféru a doprovodný program. Těšíme se na shledání v Praze hned na čtyřech místech (NC Palladium, Centrum Černý Most, Metropole Zličín, Westfield Chodov), Českých Budějovicích (IGY Centrum), Ostravě (Forum Nová Karolina) a konečně také v Brně (NC Královo Pole). Na Slovensku najdete Lounge v Bratislavě (Avion Shopping Park).  

SOUTĚŽ  

Pomozte nám vylepšit Dny Marianne. Vyplňte dotazník v Marianne Lounges nebo online na www.dnymarianne.cz a soutěžte o skvělé ceny.  

APLIKACE  

Perfektním společníkem na nákupy je mobilní aplikace Dny Marianne. Najdete v ní kompletní přehled o akci včetně slevových nabídek, ukáže vám nejbližší obchody v okolí a poskytne aktuální informace o programu v jednotlivých Marianne Lounges. Skvěle si rozumí s iOS i Androidem. Kuponová knížka je v aplikaci ke stažení za 110 Kč, (za tuto cenu získáte obě kuponové knížky Marianne i Marianne Bydlení). Díky tomu budete mít všechny slevové kupony vždy u sebe. 

NEJAKTUÁLNĚJŠÍ INFORMACE  

Veškeré důležité informace najdete na www.dnymarianne.cz a v aplikaci Dny Marianne.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA