5 důvodů, proč si pořídit novou ELLE o výjimečných ženách

1. 30 let, 30 jedinečných žen = ELLE Women Awards. Seznámíte se s velkolepým projektem, kterým česká ELLE v 30. roce své existence vzdává hold 30 mimořádným osobnostem. Představíme vám první desítku žen nominovaných v šesti kategoriích na ELLE Women Awards, ocenění za mimořádné úspěchy v uplynulém roce.

2.  ZENDAYA the queen! Přečtete si rozhovor s americkou star první velikosti Zendayou, která se s náročnou rolí definitivně vymanila ze škatulky disneyovské hvězdičky a otevírá novou profesní i soukromou kapitolu.

3. Co se naučit do třiceti? Zjistíte, co už dělat, umět nebo vyzkoušet, když se přehoupnete přes třicítku. Máte už svůj signature dish nebo terapeuta? Ne? Čtěte a inspirujte se.

4. Provedeme vás zásadními momenty, které formovaly módní historii. Zrození denimu, zkracování sukní nebo příchod Phoebe Philo k Céline – a samozřejmě mnohem víc!

5. Navštívíte s námi Bratislavu! Slovenská metropole roste mílovými kroky a modernímu Evropanovi má rozhodně co nabídnout. Čeká vás architektura moderní i historická, kultura, ale třeba i dokonalý relax.

Vydání až ke dveřím zdarma

Únorové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze.

Předplaťte si ELLE. A už vám nic neunikne!

elle.cz