Beauty talk s Terezou Popovič

Krása…

... je pro mě na jedné straně neuchopitelná, nepopsatelná, ale také velmi reálná a fyzicky vnímatelná. Touha po kráse a mladosti je součástí dějin, já si o ní se svými hosty z různých oblastí povídám tady a teď.

V podcastu beautie…

... si přeji sdílet informace a energii svých hostů s ostatními. Budovat komunitu, která vnímá, že svět krásy není pouze povrchní záležitostí je skvělé.

Zvu do něj…

... inspirativní hosty, kteří o kráse mluví ze svého úhlu pohledu. Ať už je to plastický chirurg, dermatoložka, vizážistka, malíř, nebo moje babička Emília. Je prostě jedinečná!

S kosmetikou…

... jsem dřív ráda experimentovala. Pro mě je nejdůležitější zdravá a svěží pleť, která má základy v kvalitním čištění a hydrataci. Nyní dávám přednost značce Institut Esthederm, jejíž produkty mi pomáhá vybírat má kosmetička Daniela.

Trend…

... je být unikátní. Tomu tleskám. Chybějící autenticita a snaha získat pozornost jakýmkoliv způsobem a za jakoukoliv cenu mi ale cool nepřijde. 

Beauty talk with Kasia Struss

elle.cz

Fandím…

... udržitelnosti, návratu k přirozenosti a neinvazivním zákrokům. To jsou dle mého názoru oblasti s velkou budoucností. Propojení světa krásy a technologií mě rovněž fascinuje.

V mé kosmetické taštičce…

... najdete lesk na rty a můj oblíbený hojivý krycí korektor Eucerin DermoPure.

Přešlapům…

... jsem se jako teenager nevyhnula. Nosila jsem silné nánosy make-upu a tmavých stínů v kteroukoliv denní hodinu. Můj pokus mít super tenké obočí byl naštěstí včas zastaven, takže moje fotka není zveřejněna ve skupině Obočí hrůzy na Facebooku.

Ze sportu…

... mě baví tenis a tenisová móda. Na mém Instagramu se ujal pojem #popoběh, který je spojen s mým příjmením a zároveň mě jako sportovkyni vystihuje. Popoběhnu, ale klidně si dám pauzičku na kávu.

Relaxuji…

... hudbou. Je pro mě jednou z nejdůležitějších součástí života. Skladby mi připomínají města, ve kterých jsem žila, zážitky a nálady. Ráda si také lakuji nehty mým oblíbeným slupovacím lakem Alessandro v odstínu Happy Pink. 

Dobrý podcast je pro mě jako skladba, která mě baví. Nejsou v něm falešné tóny, přirozeně plyne a užívám si ho.

Inklinuji…

... k rostlinné stravě. Zkusila jsem už snad vše, od raw přes vegan k masu a zpět. Momentálně se hlavně snažím najít balanc a poslouchat své tělo.

Vůně…

... se pro mě pojí hlavně s místy a zážitky. Nejraději mám ty květinové, momentálně nosím Good Girl  Gone Bad od Kilian. Mezi mé oblíbené patří také À la Rose od Maison Francis Kurkdjian a La Tulipe od Byreda.

Spím…

... osm hodin denně. Beauty sleep forever!

Guilty pleasures…

... jsou pro mě reality shows, které by ideálně měly obsahovat bizarní účastníky a nevšední situace, se správnou mírou trapnosti a dramatu. Pamětníkům bych ráda připomněla první řadu Mama, ožeň ma a America’s Next Top Model, z poslední doby se mi pak líbily RuPaul’s Drag Race nebo Too Hot To Handle. Ale to už by bylo na jiný rozhovor (smích).