Fashion twinning

Vždy,když jsem na ulici potkala stejně oblečená dvojčata, ať už děti, nebo – o to hůř – dospělé, v duchu jsem je politovala. Protože kdo by proboha chtěl nosit stejné modely jako někdo jiný, natož se sourozencem? A vzpomínáte si na ty trapné okamžiky, kdy se setkaly dvě hvězdy ve stejných šatech na červeném koberci nebo na nějaké gala večeři a jediné, co jim zbývalo, bylo začít se tomu okatě smát a fotit se spolu, aby to vypadalo, že jsou nad věcí? 

Dnes se pravidla hry změnila. Žádný street style z fashion weeku se neobejde bez dvojic v promyšlených a hravých kombinacích. Od nejlepších kamarádek přes spolupracovnice až po partnerské páry, všichni musejí spolu „matchovat“. A nejedná se o to, vypadat úplně stejně, ale harmonicky odrazit oděv toho druhého. Stejný kalhotový kostým nebo šaty ve dvou různých barvách, stejné barvy, ale jiný střih, identický potisk, ale každý si s ním pohraje po svém. Nejde tedy o to, vymazat svou jedinečnost a identitu, ale spíše spolupracovat s parťákem a vymyslet něco nového. 

Fashion twinning
Info ikona

Průkopnicemi v této disciplíně jsou jednovaječná dvojčata Ami a Aya Suzuki, která si na svém vzhledu a stylu postavila celou kariéru. Jejich neonově růžové vlasy svítí do dálky, ale oblečení tomu většinou úspěšně konkuruje. Když už o sobě dávat vědět, tak pořádně! Já osobně miluju bold kombinace a přehnaně výrazné looky, takže tyto umělkyně jsou má krevní skupina. Po tom, co se každý fotograf mohl přetrhnout, aby zachytil tuto lehce kýčovitou dvojku, ostatním začalo docházet, že možná to je nový směr, kterým se můžou vydat…

Více o fashion twinningu se dočtete v tištěném vydání srpnové ELLE. Svůj výtisk si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze.

Objevte nepoznané spolu se srpnovovou Elle

elle.cz

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA