Ten nejlepší hair styling, který vytvoříte pomocí gumiček

Nahoru, dolů, do strany, zaplést, nebo na zápěstí místo náramku přátelství? Společně s květnovým vydáním ELLE jsou k dostání gumičky Invisibobble, a vybírat můžete rovnou ze tří barevných variant a dvou možností velikostí. Jak je nosit? 

1. 80's ponytail: Oživte osmdesátkový look vyčesaných vlasů do nadpozemských výšin. Svažte vlasy v culíku vysoko na temeni hlavy a nechte je spadnout dolů. Pro ještě intenzivnější retro efekt si pohrajte s ofinou.

2. Messy bun: Účes, který nosíte převážně doma, nemusí být jen pohodlnou záležitostí pro váš home office bez zapnuté kamery. Messy vlasy vypadají nejlépe dohromady s výraznou scrunchie. 

3. Pigtails: Roztomilé culíky nejsou jen pro malé holky! Rozdělte vlasy dle pěšinky na dvě poloviny a svažte je v oblasti uší do dvou rovnoměrných culíků. 

4. Bubble ponytail: Máte-li po ruce více scrunchies (a delší vlasy), uvažte je na jednom culíku podobně, jako vidíte na úvodní fotce. Tento hravý look není pro každého, ale ten, kdo si jej osvojí, se zaručeně stane cool kid, kterému bude každý závidět.

5. Space buns: Vypadat jako princezna Leia? Proč ne. Její dva drdůlky se staly již ikonickými. A díky Invisibobble scrunchies je můžete nosit i vy. 

Vydání až ke dveřím zdarma

Květnové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze.

Gumičky

Jemné, řídké nebo baby vlasy: Ty nejlepší tipy, jak jim dodat objem

elle.cz