REKLAMA

Ženo, jsi tam?

REKLAMA

 

Pomocí tance

Když na mě na Instagramu vykoukla Ginger neboli Lucia Molčányiová a v sexy outfitu se svojí dámskou družinou tančila na nejvíc sexy písničku, co znám (In the Air Tonight od Phila Collinse), rázem jsem věděla, že jsem našla sport, který pánbůh stvořil přímo pro mě. Na internetu ho najdete jako Sexy Heels nebo Femme Fusion. Uhrančivá rusovláska Ginger chce jeho prostřednictvím v ženách probudit dřímající smyslnost, sex-appeal i vášeň a také jim zvýšit sebevědomí.

 

 

„Každá z nás je krásná, jde jen o to, jak to v sobě probudit,“ říká mi Ginger, když si ve vinohradském studiu Contemporary nazouvám taneční boty na latinu, které jsem si koupila teprve před hodinou. Na sobě mám podle dress codu sexy outfit (punčochy, body a pásek) a zbrusu novou vrstvu make-upu, kterou jsem si doma narychlo vyrobila. Leháme si na zem a se zavřenýma očima se hladíme po celém těle a ladíme se na lekci a sebe samu. Pro dnešek temperamentní Ginger, která tančí od svých šesti let a vidět jste ji mohli například v Prague Burlesque, seriálu Carnival Row nebo nyní v muzikálu Funny Girl, připravila krátkou choreografii, již budeme tančit na devadesátkovou píseň Touch Myself od australské skupiny Divynils. Není asi úplnou náhodou, že celá píseň je o masturbaci. „Nejradši vybírám osvědčené hity, nejvíc však holky milují Beyoncé nebo Britney Spears,“ směje se Ginger. Během lekce se učím sexy pohyby, chůzi, jak si co nejvíc eroticky svléknout tričko nebo pohodit vlasy tak, aniž bych ztratila rovnováhu. Plynule měníme polohy a jedeme první půlku choreografie pořád dokola. V té druhé děláme sexy pohyby na zemi, prakticky plavmo se převracíme, děláme lotosový květ, kočku… Myslím, že kolena budu mít úplně modrá. „Ano, tanec bolí,“ říká lakonicky Ginger a pokračujeme dál, protože u toho chci vypadat stejně dokonale jako ona. Na závěr se rozdělíme na dvě skupiny a natáčíme videa na Instagram a vzájemně se povzbuzujeme. Každá z nás je sexy a užívá si to.

 

„Postupně přicházím na to, že pokud budu víc naslouchat své sexualitě, rozhodně budu šťastnější.“

 

Z hodiny namísto urvané matky odchází sexy třicátnice, které leží u nohou… minimálně celá Praha. Vím, jak ovládat svoje tělo, aby i u banálních pohybů vypadalo super sexy. Jen pro příště body bez rukávů vyměním za body s dlouhými rukávy, protože ruce v nich vypadají daleko svůdněji. Pokud se chcete odvázat stejně jako já, můžete přijít na skupinové lekce (pravidelný rozvrh najdete na IG profilu Ginger) anebo si zaplatit soukromou lekci v tanečním sále v centru Prahy (60 minut vyjde na 1200 korun, 90 minut na 1500 Kč), během které vám sympatická tanečnice připraví choreografii přímo na míru podle vašeho přání a zadání. Myslím, že brzo pozvu holky tancovat a zaplatím nám privátní session.

Celý článek si přečtete v prosincové ELLE

Jak dále vrátit ženskost do hrý? Vyzkoušejte dýchání či vaginální mapování... Prosincové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze. Nově si ELLE můžete také přihodit k nákupu na Rohlik.cz.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA