REKLAMA

Jak na extravagantní look podle Miley Cyrus

REKLAMA

Text: Klára Dedková

Nejnovější videoklip Miley Cyrus k písni Nothing Breaks Like a Heart láme rekordy na YouTube. U nás boduje především make-up. I když si myslíme, že Miley sluší všechno, výrazné, dlouhé a zvedlé obočí je prostě top. Zkuste ho na ples, večerní párty nebo jen tak s vaším drahým na večeři. Oči z vás nespustí nejen on, ale pravděpodobně i číšník. Zvlášť když svůj make-up doplníte o klasickou rudou rtěnku.

Porcelánová pleť

Především v zimních měsících nám nevadí, když je naše pleť o odstín světlejší, než bývá obvykle. Vypadat jako porcelánová panenka můžete díky make-upu, který ale vyberte ve světlejším odstínu. My doporučujeme třeba Lancôme Teint Visionnaire, který obsahuje i korektor. Nezapomeňte však na správné konturování nebo tvářenku, abyste nevypadala, jako že je vám zrovna špatně.

Kouřové líčení

Tmavé stíny do vnějšího koutku oka, ty světlé zase do blízkosti nosu. Známá poučka, která udělá opticky větší téměř každé oči. Jednoduchost nadevše. K dokonalému stínování očí vám postačí už jen paletka od Yves Saint LaurentCouture Variation Palette. Ať z ní vyberete jakékoliv barvy, padnou k sobě skvěle.

V hlavní roli obočí

Nejzajímavější, nejzábavnější a přitom extravagantní obočí musíte vyzkoušet. Pokud máte své obočí přirozeně husté a dlouhé, zamaskujete ho korektorem. Některé blogerky na jeho zmizení používají i lepidlo na papír, to však doma raději nezkoušejte. Udělejte to jen s koncem obočí a místo klasického směru ho veďte oblíbenou tužkou (například tou Diorshow Brow Styler od Diora) jak nejvýš vám to odvaha dovolí. Inspirujte se Miley Cyrus v té maximální možné míře.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA