REKLAMA

Spodní oční linka je zpátky! A hned dvojitá

REKLAMA

Text: Klára Dedková

Americká herečka Issa Rae upoutala pozornost na předávání cen Emmy především svým make-upem. My na její oči zíráme už několik minut s otevřenou pusou. Spodní černá linka, se kterou jsme začali experimentovat už v pubertě, na ní vypadá úchvatně. Možná je to však tím, že na ni pozornost strhává modrá třpytivá linka, která je hned pod ní. Vyzkoušejte look podle Issy Rae a uvidíte, že se budete prohlížet v každém zrcadle, které bude zrovna poblíž. Jak na to, se dočtete v dnešním článku.

Jednoduchý účes

Tentokrát začneme vlasama. Pokud chcete, aby váš make-up vyniknul ještě více, svažte si vlasy do drdolu nebo vysokého culíku. Uhlazené vlasy působí velmi jednoduše a elegantně a hodí se téměř ke všemu.

V hlavní roli linky

Linky nosíme většinou na horním očním víčku. Opticky prodlouží oko a zahustí řasy. Mnoho make-up artistů však radí, ať se vyhneme té na spodní oční lince. Ta naopak oči zmenší, ale dodá jim specifický vzhled, který váš pohled udělá hlubší a tajemnější. Issa Rae vsadila na zjemnění této spodní linky použitím druhé linky. Oční stíny už dávno nepatří pouze na horní víčko. Udělejte s nimi linku těsně pod tou černou a dejte tak vyniknout nejen svým řasám, ale především vašemu neodolatelnému pohledu.

Náš tip: Na černou linku použijte dlouhotrvající tužku na oči Yves Saint Laurent Dessin Du Regard a slaďte ji s Lancôme Ombre Hypnôse Stylov odstínu Turquiose Infini.

Rozjasňujte

Highlighter je nutností. Vašim třpytivým očím dá správně nanesený rozjasňovač ještě více lesku a třpytu. Dejte ho do vnitřního očního koutku, pod obočí a na vrch lícních kostí. Co vyzkoušet rozjasňující kapky Lancôme Custom Glow Drop?

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA