Celebrity tráví letos léto v Evropě. Kde potkáte Biebrovy či Klum?

Heidi Klum v Benátkách

Modelka Heidi Klum si s manželem Tomem Kaulitzem, polovinou někdejší sourozenecké hudební formace Tokyo Hotel, dopřála dovolenou ve sluncem zalitých Benátkách. Kromě manžela do italského města na vodě vyvezla ještě dvě ze svých čtyř dětí, syna Jonaha a dceru Lou, které má s exmanželem zpěvákem Sealem. Dopřáli si návštěvu památek a v gondole se projeli po starobylých benátských kanálech. Pochutnali si na pravé italské zmrzlině a bylo očividné, že si romantickou dovolenou opravdu užívají. Zároveň pozorovatelům neušlo, že se Tom a Heidi nápadně často dotýkají modelčina bříška. Dočkáme se brzy oznámení, že je na cestě baby no. 5?

Cristiano Ronaldo na Sardínii

Nejslavnější světový fotbalista a aktuálně útočník saúdskoarabského klubu An-Nassr FC vyrazil se svou rodinou na jachtu, kterou zakotvili u břehů italské Sardinie. Společně tu tráví čas, kterého jinak kvůli Ronaldovu nabitému tréninkovému programu mnoho nemají. Ronaldovi ale skončila sezóna a tak se může plně věnovat své partnerce Georgině Rodríguez a svým pěti dětem. Fotbalista se kolem jachty prohání na vodním skútru a své děti vozí na nafukovacím vodním banánu. Georgina na lodi nastavuje slunci své křivky tvarované poctivým cvičením a pojídáním španělské šunky, kterou k smrti miluje.

Mohlo by se vám líbit

Slavné ženy v bikinách: Krásná Ambrosio, Lopez i Němcová

Od slavných žen nás odlišuje jedna jediná věc. A to je ta, že jsou slavné. Jinak jsou úplně stejné, jako my. Z masa a kostí, s pihami a znamínky, krásné ve své nedokonalosti. A když ony slavné krásky obléknou bikiny, světe div se, sluší jim to stejně tak, jako nám.
elle.cz

Hailey a Justin Bieber ve Francii

Mladí manželé si udělali výlet na jih Francie. Na svém Instagramu Hailey Bieber sdílela fotky z jejich francouzského dobrodružství, které zahrnovalo koupání v oceánu, lenošení na jachtě a ochutnávku špičkových vín. Zdá se, že společný čas navzdory všem předchozím bouřím oba manželé prožili v radosti a ve smíchu. Na dovolené se k nim připojila i jejich kamarádka Justine Sky, a spolu s Hailey řádily jako malé holky. Tancování na palubě jachty, vzájemné shazování a skákání do vody, jízda na paddleboardu, to je jen zlomek toho, čeho si obě kamarádky užívaly.

Kendall Jenner ve Francii

Na jih Francie se vydala i Kendall Jenner s kamarádkami dvojčaty Simi a Haze Khadra. Neodolala francouzské kuchyni, kterou si vychutnala během návštěvy pobřežní restaurace, a následně ani projížďce podlé nádherného azurového pobřeží. Kendall si dovolené dopřává pravidelně, nedlouho před svou zastávkou ve Francii si užívala v Karibiku. Její sestra Kylie také podlehla kouzlu Francie, ta se ale vydala o něco více na sever – nechala na sebe působit romantickou atmosféru Paříže.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Britney Spears v Mexiku

Zpěvačka Britney Spears zadala příčinu ke spekulacím o pokračující krizi v manželství, když se nečekaně bez doprovodu manžela objevila v mexickém letovisku Cabo San Lucas. Na tamních krásných plážích, které se nachází na poloostrově Baja California v Mexiku, strávila několik dní odpočinkem na slunci. Společnost jí dělal její manažer. Britney se na sociálních sítích pochlubila několika snímky z dovolené, kde pózuje na pláži nebo na jachtě v barevných plavkách a září spokojeností.

Kurt Russell a Goldie Hawn v Řecku

Herecká dvojice, která je spolu šťastná už přes 40 let, letos vyrazila osvěžit svůj vztah na dovolenou do Řecka. Kurt Russell a jeho partnerka Goldie Hawn si užívají řeckého slunce a pochoutek na ostrově Skiathos. Malý romantický ostrov, který má rozlohu sotva 50 km², poskytuje oběma slavným hercům dostatek soukromí i potřebný komfort. Podél jeho pobřeží se Kurt a Goldie vydávají na projížďky losí, kterou Kurt dokonce sám řídí.

Mohlo by se vám líbit

Rozvody ve vzduchu: Budou Britney, Hailey a Reese zase single?

Mediální šum kolem konce vztahů těchto tří osobností každým dnem sílí. Snubní prstýnky odpočívají na dně šperkovnic, všichni aktéři se objevují na veřejnosti odděleně a zarytě mlčí nebo mlží. Na sociálních sítích se snaží odvést pozornost úplně jiným směrem. Znamená tohle všechno ticho před rozvodovými bouřemi?
elle.cz

Zdroj: Popsugar.co.uk, People.com