Georgina Rodriguez o životě v luxusu, svatbě s Ronaldem a své show

Do práce autobusem, z práce Bugatti

S Cristianem Ronaldem se poznala během její odpolední směny u Gucciho, kde v té době pracovala. Když spolu začali randit, vyzvedával ji v butiku ve svých luxusních vozech. „Do práce jsem jezdila autobusem a z ní jsem odjížděla v Bugatti,“ prozradila ve svém dokumentuJmenuji se Georgina. „V jednu chvíli jsem prodávala luxus a najednou ho sama nosila na červeném koberci,“ popsala, jak se její život od základů změnil.

Slavná díky vztahu

Díky vztahu s portugalským fotbalistou se stala influencerkou s miliony sledujících, je tváří různých značek a užívá si všech příležitostí, které jí popularita přináší jako focení kampaní, reklamní spolupráce, módní přehlídky, luxusní společenské akce. Je krásná a chlubí se skvělým módním vkusem, ale jako obyčejná smrtelnice by se zřejmě takových privilegií nedočkala.

Jsem přítelkyní nejlepšího fotbalisty na světě. Ale není přece nutné, aby mě za to lidé – přičemž většinu z nich tvoří ženy – nějak hanobili a nenáviděli, což se děje dost často,“nechala se Georgina slyšet. Původně se Rodriguez obávala, že kvůli vztahu s Ronaldem přijde o svou svobodu a anonymitu, ale do role celebrity vklouzla rychle a hladce. Dokonce pro Netlix natočila už druhou řadu reality show Jmenuji se Georgina, ve které dává nahlédnout do každodenního života sebe i své rodiny, jen Ronaldo se v dokureality vyskytuje poskrovnu.

Opojná popularita & závratné výdělky: Nejsledovanější Instacelebrity

elle.cz

Sedm dětí na obzoru

Georgina je ve vztahu s pětinásobným vítězem Zlatého míče už sedm let. Následovala ho do všech jeho fotbalových působišť a jelikož má dvojice několik domů různě po světě, plynule přejíždí z jednoho domova do druhého. Vychovává s ním pět jeho dětí, z nichž pouze dvě jsou její vlastní. Všechny potomky ale miluje a mluví o nich jako o „svých dětech“. Tráví s nimi většinu času, zatímco se Cristiano věnuje fotbalové kariéře. Osmatřicetiletý fotbalista je tátou ještě dalších tří dětí – nejstarší syn Cristiano Jr. Vzešel údajně z románku na jednu noc, který si Ronaldo dopřál s neznámou servírkou. Ronaldo jí vyplatil v přepočtu 312 milionů korun za to, aby se vzdala všech svých práv vůči synovi. Chlapečka odmalička pomáhala vychovávat Ronaldova matka Dolores. Fotbalista s Georginou mají společnou dceru Alanu, která se narodila v listopadu 2017. Čtyři měsíce předtím mu náhradní matka porodila dvojčata Matea a Evu, což vyvolalo velké spekulace o Ronaldově sexuální orientaci a otázky, co k tomu jednoho z nejžádanějších mužů, notabene šťastně zadaných, vedlo. Cristiano v jednom z rozhovorů ale řekl, že chce mít jednou sedm dětí, což bude skvěle ladit s jeho značkou CR7.

Polovina zlomeného srdce

V názoru na rodinu a počet dětí se Cristiano a Georgina evidentně shodují, protože I Georgina se nechala slyšet, že je v rodinném životě velmi šťastná a rodina je pro ni naprosto vším. V říjnu roku dvojice oznámila, že čekají dvojčata. S fanoušky na Instagramu se podělili o roztomilý snímek z ultrazvuku: „S potěšením oznamujeme, že čekáme dvojčata. Naše srdce jsou plná lásky, nemůžeme se dočkat, až vás poznáme.“ Ačkoli nic nenaznačovalo, že by mělo být něco v nepořádku, porod 18. dubna 2022 přežilo pouze jedno z dvojčat, dcera Bella Esmeralda. Chlapeček Ángel zemřel. „S nejhlubším zármutkem musíme oznámit, že náš chlapec zemřel. Je to největší bolest, jakou může rodič zažít. Jedině narození naší dcerky nám dává sílu prožít tento okamžik s nějakou nadějí a štěstím,“ uvedli ve společném prohlášení.

Tabu neboli to, co se ve společnosti neříká

elle.cz

Milosrdná lež

Georgina o bolestivé ztrátě syna promluvila v druhé sérii show Jmenuji se Georgina. Odhalila, že to nebylo poprvé, co se musela smířit se ztrátou miminka. Třikrát předtím už totiž potratila. „Bála jsem se ultrazvuku, protože jsem předtím už třikrát potratila a pokaždé jsem z toho byla zničená. Každé vyšetření pro mě bylo hrůzou, vždycky jsem zvracela,“ přiznala. Dětem, které doma čekaly na dva nové sourozence,o smrti jejich bratříčka nejdříve lhali. Nebyli připraveni jim sdělit smutnou pravdu: „Pořád jsem měla těhotenské bříško. Nejdřív jsem jim řekla, že se Angel narodí později. Pak jim Cristiano řekl, že Angel je v nebi.“ Ani s odstupem času se Georgina nedokázala s tragédií srovnat: „Už nikdy nebudu stejný člověk. Pokaždé, když se podívám na Bellu, přemýšlím, jestli by byl Angel stejný,“ rozplakala se ve své reality show.„Tohle byl rozhodně nejtěžší a nejsložitější rok mého života – ta nejšťastnější chvíle se stala zároveň tou nejsmutnější. Je to něco, co mě bude provázet po zbytek života, nikdy na to nezapomenu,“ svěřila se Georgina Rodriguez v interview pro lednové číslo španělské ELLE.

Bude svatba?

Dostat se ze smutku Georgině pomáhala práce, účast na večírcích, focení kampaní a parta nejvěrnějších přátel, se kterými tráví čas a bere je na dovolené Ronaldovým private jetem. Rozptýlením by jí určitě byla také svatba, po které touží. Před nedávnem ve svém pořadu na Netflixu přiznala, že čeká, až ji Ronaldo požádá o ruku. Když se Georginy v její reality show zeptali, zda se s Cristianem vezmou, ukázala na fotbalistu a řekla: „To nezávisí na mně...“Použila výraz španělský výraz, který lze přeložit jako „doufejme, že ano“.

Vy se chcete vdávat, ale on se stále nevyjádřil. Jak na to?

elle.cz

Zdroj: Netflix, Instagram, Wikipedia, iDnes.cz