Když provokace prodává

 

Megan Fox zahájila svou hereckou kariéru v roce 2001 ve filmu Sestry na Bahamách. Největší popularitu získala díky účinkování ve filmu Transformers, kde hlavní roli ztvárnil Shia Labeouf, se kterým Megan měla mít románek během manželství s Brianem Austinem Greenem, otcem jejích tří dětí.  

Po klidnějším období bez účinkování ve slavných filmech se o Megan začala média zajímat kvůli jejímu rozpadu vztahu s Greenem. Fox se krátce po přiznání plánovaného rozvodu objevila ve videoklipu zpěváka Machine Gun Kellyho. Megan a hudebník později veřejnosti přiznali, že se spolu spolu začali pravidelně vídat a následně žít. S Kellym herečka zcela změnila své vystupování i styl. Zatímco během manželství s Greenem se spíše věnovala rodině a stáhla se ze světel reflektorů, s rapperem se z ní znovu stala obletovaná celebrita. Pozornost přitahuje také díky svým odvážným modelům, které vynáší na červený koberec, ale i mimo něj. 

 

Nejodvážnější outfity Megan Fox:

 

A pak jsme si navzájem pili krev...

To, že se Machine Gun Kelly stal jejím vyvoleným, díky kterému našla své pravé já, chce herečka a modelka stvrdit svatbou. Hudebník ji v lednu tohoto roku požádal o ruku pod rostlinou zvanou banyán. „Asi o rok a půl později, když jsme si společně procházeli peklem, ale také se smáli víc, než jsem si kdy dokázala představit, mě požádal o ruku. A stejně jako v každém životě před tímto, a také v každém životě, který bude následovat, jsem řekla ano… a pak jsme si navzájem pili krev. 11. 1. 22,“ napsala na svém Instagramu Fox

Hudebník si herečku a modelku nebude muset střežit jen před ostatními muži. Již před lety totiž přiznala, že je bisexuálka. „Všichni lidé se rodí se schopností být přitahováni oběma pohlavími,” tvrdí. Kromě toho také přiznala, že pokud by měla poměr se ženou, muselo by jít o stoprocentní lesbičku. Megan patří mezi celebrity, kterým nedělá problém hovořit o velmi oosbních záležitostech. Za svou sexualitu se nestydí, proto ji dává plně na obdiv i skrze své velmi odvážné modely. 

 

Mohlo by se vám líbit

Meghan Fox a Machine Gun Kelly jsou zasnoubení

Jeden z aktuálně nejsledovanějších párů Hollywoodu bude brzy připravovat svatbu! Ta bude jistě stejně eklektická a extravagantní jako pár samotný. Herečka Meghan Fox řekla zpěvákovi Machine Gun Kellymu 11. ledna své ano! A jelikož všechno jako správní "influenceři" zdokumentovali, můžete se nyní podívat, jak jejich žádost o ruku probíhala.
elle.cz

 

Modely ve znamení rebelie

Zatímco u mnohých se svými outfity boduje, jiní jsou toho názoru, že jsou až příliš extravagantní. Největší pozdvižení vzbudil model, který Megan vynesla v roce 2021 na předávání hudebních cen MTV. Průsvitné šaty s kamínky od značky Mugler všem plně vyzradily, co Megan skrývá pod svým každodenním oblečením.

Zlé jazyky herečka podráždila svými slovy o svých „nahatých“ šatech. „Řekl mi: Dneska večer budeš nahá, a tak jsem mu odpověděla: Cokoli řekneš, taťko,“ prozradila na cenách MTV, kam dorazila jako doprovod známého rappera.  

Svou odvahu téhož roku předvedla i na MET Gala, kam oblékla červené šaty s dlouhým rozparkem a provokativním výstřihem. „Prostě jen ignoruji a vzdoruji všem vašim puritánským emočně potlačovaným představám o tom, jak by žena měla vypadat,“ okomentovala svou volbu těchto dvou outfitů na svém Instagramu. Tímto prohlášením dala veřejnosti jasně najevo, že jí nezáleží na názoru ostatních a žije si svůj život podle vlastních představ.

Zdroje: Metro.co.uk, Today, People 

 

Mohlo by se vám líbit

Přítel Megan Fox Machine Gun představuje značku laků na nehty

Colson Baker, známý jako MGK - Machine Gun Kelly, uvedl na trh vlastní značku laků na nehty. UN/DN LAQR, jež se vyslovuje jako „Undone Lacquer“, obsahuje deset různých barev a pět svrchních laků, přičemž všechny jsou vegan a cruelty-free (of course!).
elle.cz