Přítel Megan Fox Machine Gun představuje značku laků na nehty

 

Pokud dlouhodobě sledujete styl Megan Fox, jistě jste zaznamenali, že se za poslední rok radikálně změnil. Z relativně jednoduché (čti nevýstřední) krásky se proměnila v ultimátní sex-bombu, a to díky stylistce Maeve Reilly. Transformace zasáhla nejen její oblečení, ale také její nehty – donedávna nenápadné a upravené pouze na červený koberec, nyní dlouhé a extravagantní. Máme však velké podezření, že tento nail-make-over je spíše práce jejího přítele, který je momentálně jedním z největších mužských nail-influencerů (ano, to opravdu existuje). 

Chystá Harry Styles svou vlastní kosmetickou značku?

elle.cz

 

Na svém instagramu Machine Gun Kelly často sdílí svůj nail art, na akcích se objevuje s tou nejvýraznější manikúrou, a proto založení značky laků na nehty bylo zcela logickým krokem. V rozhovoru pro W Magazine MGK řekl, že se svým nehtům začal věnovat jako formě self-care a péče o svůj zevnějšek, a věří, že jeho značka povzbudí více mužů, aby udělali totéž. 

 

 

"Ženy jsou určitě velkou inspirací pro mou řadu, a to nejen proto, že lakování nehtů je obecně považováno za ženskou záležitost," řekl. „Ženy tomu věnují pozornost. Ptám se své dcery: ‚Proč se dnes líčíš? Nikam nejdeme.‘ A ona řekne: ‚Takhle chci vypadat. Dělám to pro sebe.‘ A je v tom opravdu ohromující ponaučení, protože muži téměř nikdy nedělají takové věci, aby byli vidět. A neděláme ani věci, které nás staví do pozice, abychom byli sami se sebou spokojeni. Tahle řada doslova říká: ‚Hej, tady máte 30 minut sami pro sebe, a věnujte tento čas na doplnění svého looku, ať už je to dnes cokoli.‘“

 

Vše, co potřebujete vědět o novém beauty brandu Ariany Grande

elle.cz

REKLAMA