Královská romance: Jak se seznámili Meghan a Harry?

 

Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family” je životopisná kniha o slavném královském páru a najdete v ní v podstatě každý detail ohledně jejich odchodu z královské rodiny a konfliktu se zbytkem Harryho příbuzných. Pokud však nehledáte drama, také se zde dozvíte pár nových detailů o tom, jak se tito dva zamilovali. Úryvek z knihy, který byl zveřejněn v Sunday Times například prozrazuje, že jejich první rande v Soho House trvalo hodiny a dvojice se díky němu zatoužila vidět znovu. 

“Ke konci večera, který trval skoro tři hodiny, se Harry a Meghan vydali domů,” píší autoři knihy Omid Scobie a Carolyn Durand. “Navzdory hmatatelné přitažlivosti si nedali polibek na rozloučenou a ani jeden neměl od této schůzky žádné očekávání, tedy kromě toho, že si potvrdili, že mezi nimi něco je a doufají, že se brzy znovu uvidí.” A viděli se hned další večer a den na to Harryho Meghan navštívila v Kensingtonském paláci... 

 

Meghan Markle

Tah Meghan: Z nenáviděné ženy autorka dětské knihy

elle.cz

“Otevřel jí sám a za ním byla malá hala se spoustou bot a kabátů zavěšených na háčcích, vypadalo to jako jakýkoliv jiný dům. Meghan, která již do té doby nasbírala spoustu zkušeností ohledně randění, věděla, že ji netahá za nos. Naopak se jí zdálo, že nemá žádný filtr. I když bylo očividné, že na ni chce zapůsobit podrobnostmi o své práci, mluvil bez přehánění a nikdy nezmiňovat fakt, že je z královského rodu a je princem.” Meghan a Harry spolu poté odletěli do Botswany po šesti týdnech a jejich romance byla oficiální.  

“Jakmile spolu byli již tři měsíce, Meghaniny přátelé prozradili, že si již vyměňují slůvka 'miluji tě'. Byl to Harry, kdo to řekl jako první, ovšem Megan okamžitě odvětila 'Já tě také miluju'. Od té doby začali uvažovat o společné budoucnosti a plánovat daleko dopředu.” Bohužel dnes už víme, že Meghan musela snášet spoustu snobství, unáhlených závěrů a rasistických poznámek ze strany Harryho přátel a rodiny. V knize se dokonce píše, že Harry byl ochoten tyto lidi ze svého života úplně odstřihnout, jen aby chránil svůj vztah.  

“Když ji začal vídat, byl Harry alergický na jakékoliv předsudky, a dokonce přišel o nějaké z nejbližších přátel. Jakmile se ho někdo zeptal, zda si myslí, že ona je vhodná, přemýšlel, zda je to o rase nebo o snobství... A v okamžiku, když ji začal pomlouvat i jeden z jeho nejstarších kamarádů a zpochybňoval její historii herečky a rozvedené ženy, Harry ho nemilosrdně přestal vídat.” Byl kvůli ní ochoten čelit rodině, blízkým i médiím a široké veřejnosti. Situace, jak se ovšem zdá, byla natolik špatná, že se pár vzdal svých královských povinností a přestěhoval se do Kanady a následně do Los Angeles, aby měli klidnější a pohodovější život. Zdá se však, že netouží úplně po klidných mediálních vodách, když je s manželkou občas sám čeří...

Meghan a Harry u Oprah šokovali více, než to kdokoliv čekal

elle.cz