Majetek Zendayi je synonymem euforie

 

Hvězdná kariéra ve zkratce 

Až zjistíte, co všechno již Zendaya ve svém věku stihla, připravte se na obrovskou vlnu motivace. V showbyznysu se začala pohybovat už jako holčička, kdy si zahrála v několika reklamách a hudebních klipech. Možná právě to jí pomohlo k průlomy v kariéře, kdy získala hlavní roli v projektu Disney Shake It Up. Od té doby se objevila ve dvou filmech z produkce Disney, se kterým se rozloučila až v roce 2018, aby zahájila novou, dospělou kapitolu svého života.  

Nyní již Zendaya získává mnohem dospělejší role. Jejím aktuálně největším projektem je pravděpodobně divácky i kritiky velice oblíbený seriál Euphoria, jehož natáčení je nyní díky pandemii pozastaveno, ale herecky zazářila i ve snímcích na velkém plátně. Je členkou Marvel gangu, kde hraje po boku Spidermana Toma Holanda a mezi její další povedené projekty patří i filmy Největší Showman, Duna či Malcolm & Marie

Největší filmový hit roku 2021? Malcolm & Marie!

elle.cz

Kromě toho, že je Zendaya nadanou herečkou umí i zpívat. V roce 2013 vydala své první a zatím jediné album a k seriálu Euphoria nazpívala track “All for Us”. Tím ale její příliv kapitálu ani zdaleka nekončí. Aby si tato hvězda mohla dovolit dva domy v Los Angeles, jeden v přepočtu za 30 milionů korun a druhý dokonce za 86 milionů, musí se otáčet. Proto se rozhodla prodat i svůj velmi nápaditý a nakažlivý fashion styl. Spolupracuje například se značkou Daya, pro kterou navrhla kolekci Daya by Zendaya a je tváří luxusního domu Tommy Hilfiger. Její hvězdný třpyt se rozhodly využít i kosmetické značky, tak ji nyní můžete vidět po boku parfémů Lancôme či make-upu CoverGirl. V roce 2015 podle ní byla vyrobena panenka Barbie a vydala také knihu Between U and Me: How to Rock Your Tween Years.

Kolik má tedy Zendaya na účtě?  

Pokud jste dočetli až sem, jistě vám v hlavě leží už jen jediná otázka: Jaké jmění tedy herečka nashromáždila? K jejímu účtu sice přístup nemáme (kéž by!), ale podle Celebrity Net Worth má nyní tato mladá herečka majetek v hodnotě 322 milionů korun! A to samozřejmě nepočítáme její nový film - Space Jam, ve kterém propůjčila svůj hlas sexy Lole Bunny a jež má rozpočet tři a půl miliard korun! Kolik myslíte, že se jí povedlo ukrojit z tohoto tučného balíku?

Nová módní ikona Zendaya

elle.cz

REKLAMA