Meghan Markle se stěhuje z Kanady a vrací se k herectví

Když se Meghan a Harry v loňském roce objevili na premiéře Lvího krále od Disneyho, málokdo tušil, že o několik měsíců později se královský pár vzdá svých oficiálních povinností a kalifornská herečka se vrátí ke svému řemeslu. A vzala to se vším všudy. Do rodného Los Angeles se s manželem a synem dokonce stěhuje.

Dokument o slonech, který odvysílá stanice Disney+, vypadá jako perfektní projekt právě pro Meghan. Již v minulosti ohrožené slony v Africe podporovala a ve finanční pomoci hodlá pokračovat. Honorář z dabingu věnuje organizaci Elephants Without Borders. Není to však jediná dubingová spolupráce, kterou Disney v nejbližší době chystá. Natalie Portman namluví průvodní slovo k pořadu o delfínech. Zdá se, že duben se bude nést ve znamení dokumentů. Je na čase naladit si na televizi Disney+.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Co se stěhování z Vancouveru týče, po internetu kolují spekulace, že se královský pár chce uchránit před koronavirem. Ani jeden z nich tuto informaci přímo nepotvrdil, na Instagramu však uvedli, že momentálně bychom měli táhnout za jeden provaz. „Jsme v tom všichni společně a jako globální komunita se můžeme navzájem podporovat.“

Právě podpora i udržení si zdravého psychického zdraví je v dnešních dnech to nejdůležitější. Stejně tak jako zdraví nás i naší rodiny. Držte se, noste roušky a zůstaňte doma.

cara magazin

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)