REKLAMA

Kim Kardashian je oficiálně zrzka

REKLAMA

Americká modelka, influencerka a podnikatelka Kim Kardashian se přidává k celebritám, které toto léto hodlají projít dramatickou proměnou. Tento týden na svém Instagramu zveřejnila video, ve kterém ukázala svoji novou barvu vlasů. A stala se z ní zrzka! Její novou image má na svědomí dlouholetý přítel a úspěšný kadeřník Chris Appleton. 

Říká se, že nejčastěji změnou vlasů prochází ženy po rozchodu nebo před či po nějaké důležité události. A právě Kim tento týden podle zdrojů listu Financial Times prodává globální kosmetické firmě Coty pětinový podíl ve své značce Kim Kardashian West (KKW). Cena má činit 200 milionů dolarů, tedy zhruba 4,8 miliardy korun. 

 

 

Značka KKW působí na beauty trhu teprve tři roky, což je o chvilku méně než kosmetická značka její sestry Kylie Jenner, Kylie Cosmetics. V ní Coty koupila 51 procentní podíl za skoro 600 milionů dolarů už loni.

Kim navíc není jediná, kdo se rozhodl pro dramatickou změnu vlasů. Na oslavě svých šestatřicátých narozenin dorazila Khloe Kardashian jako nová brunetka. 

ELLE
Info ikona
ELLE
Info ikona

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)                                                                         

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA