Ferragnez jsou pasé. Chiara Ferragni a Fedez se rozešli

A pohádky je konec

Éra Ferragnez skončila. Podle italského listu Dagospia dospěla slavná italská manželská dvojice k rozchodu. Zprávy o konci jejich vztahu se dostaly na veřejnost koncem února, ale problémy už měla mít delší dobu předtím. Raper Fedez údajně už opustil jejich nový luxusní penthouse v rezidenčním komplexu CityLife v milánské čtvrti Portello a hledá si nové bydlení.

Překonali rakovinu

Těžko se tomu věří zvláště poté, co dvojice spolu překonala těžké období, kdy byl Fedezovi diagnostikován nádor na slinivce a musel si projít náročnou operací a následnou léčbou. Se zdravotními problémy se přitom Fedez potýkal už v roce 2019, kdy mu hrozila diagnóza roztroušené sklerózy, která se naštěstí nepotvrdila. „Většinu času mi to připadalo jako v mlze. Jako by se zastavil čas a já se bála jako nikdy předtím v životě, že se může stát něco špatného,“ popsala italská influencerka Chiara Ferragni, jak prožívala čas, kdy byl Fedezovi objeven nádor. Těžké období ale překonali a velkým důvodem byly určitě i jejich děti, chlapeček Leone a holčička Vittoria. Manželství, uzavřené před šesti lety při okázalé svatbě na Sicílii, ale zřejmě neustálo události posledního roku.

Kauza Chiary Ferragni hýbe Itálií. Do podvodu se vložila i vláda

elle.cz

Nevyžádaný polibek a kauza Pandoro

První velký šrám utrpělo hvězdné manželství během hudebního festivalu v Sanremu 2023, který Chiara spolumoderovala. Oblékla několik nádherných provokativních modelů, ale pozornost na sebe stejně zcela strhl Fedez, když se na pódiu nechal vášnivě políbit zpěvákem známým jako Rosa Chemical. Z události se stal okamžitě virál a manželé ho později řešili v epizodě jejich dokumentu Ferragnez na platformě Amazon Prime. Poslední kapkou do zřejmě už dost plného poháru se stal skandál označovaný jako „pandoro-gate“. Tedy kauza, kdy zpěvačka uvedla pod svým jménem italský vánoční dezert Pandoro a peníze z jeho prodeje spolu s výrobcem Balocco slíbila věnovat italské dětské nemocnici. Ačkoli na tom Chiara i značka Balocco vydělaly, nemocnici nakonec na účet přistálo pouhých 50 tisíc eur. Kauza dosáhla takových rozměrů, že se vše řešilo u soudu. Chiara Ferragni dostala pokutu milion eur a případem se dokonce zabývala italská vláda. Podle zdroje z okolí páru ale Fedez své ženě začal vyčítat, že se kauza podepisuje i na jeho kariéře. Sbalil si kufry a odletěl do Miami, zatímco Chiara Ferragni začala na Instagramu zveřejňovat pouze fotky s dětmi a jinými rodinnými příslušníky kromě Fedeze.

 

Místo oslavy lásky odchod

Naděje páru svitla na Valentýna, kdy se Fedez vrátil z Miami domů, aby svátek zamilovaných strávil se svou rodinou. Italská edice Vanity Fair ale místo zprávy o happy-endu informovala o tom, že se zpěvák odstěhoval z designového milánského penthousu, ve kterém s Ferragni a dětmi bydlel. Fedez tak své podporující manželce, která s ním překonala jeho zdravotní problémy i aféru s polibkem, evidentně stejnou mincí neoplatil. „Od loňského San Rema se jejich lovestory potýkala s problémy. Ale Chiara odložila jakékoli zásadní rozhodnutí, protože chtěla zůstat nablízku svému nemocnému manželovi. Když však čelila potížím ona, Fedez stejně velkorysý nebyl. Obvinil ji, že její právní problémy mají negativní dopad i na jeho byznys. Odešel se svým asistentem na Miami a nyní se i odstěhoval z domu,“ prozradil zdroj magazínu Vanity Fair.

Taktický rozchod? Přišel skutečný

Po skandálu Pandoro několik médií naznačilo možnost, že by Chiara a Fedez mohli podstoupit „taktický rozvod“, aby od kauzy odvedli pozornost. To znamená, že by se společně přestali objevovat na sociálních sítích a směřovali pozornost jiným směrem. Zdá se ale, že instagramová odluka nebyla účelově vyvolaná, ale stala se předehrou skutečného rozchodu. Dalším náznakem, potvrzujícím jejich blížící se rozchod, byly zveřejňované příspěvky. Fedez nepostoval nic z domova a Ferragni si změnila profilový obrázek, na kterém již není s Fedezem. Ze svého instagramového bia také vymazala slovo „manželka“, takže zůstaly pouze kategorie „matka“ a „podnikatelka“. Sdílela také obrázek knihy s citátem: „V životě dochází k výhrám i prohrám. Jediné, co nikdy nesmíte připustit, je vzdát to.“ A pak druhý, kde tvrdila: „Síla není tam venku, je ve vás.“ Zdroje Chiařiny vnitřní síly musí být obzvláště silné, protože zejména v posledních měsících jí potřebovala opravdu spousty. A pokud ji opravdu čeká rozvod, zřejmě ještě potřebovat bude.

Válka Roseových: Slavné lovestory, které skončily velkolepými rozvody

elle.cz

Zdroj: Vanityfair.it, bnnbreaking.com, los40.us