Klany z reality show: komu můžete nahlédnout až do ložnice?

The Ferragnez

Dokusérie The Ferragneznás nechává vstoupit do soukromí jedné z nejvlivnějších módních a beauty influencerek světa, Chiary Ferragni a jejího muže, italského zpěváka Fedeze. Oba jsou krásní, mladí, slavní a bohatí. Dala by se očekávat sladká limonáda sestříhaná z vystoupení na fashion weecích, koncertech, red carpetech celého světa, nákupů v luxusních buticích a ještě luxusnějších dovolených. No, i v ráji se občas objeví nějaký ten mrak. Chiara je matkou dvou dětí a musí svůj čas věnovat i jejich výchově, nejen módě asvé vlastní značce, Fedez zase prodělal léčbu rakoviny slinivky břišní. Strach z diagnózy, léčby i z budoucnosti se podepsal na celé rodině. První řada reality show osm dílů a jeden z nejsledovanějších párů světa v ní neváhá ledacos odhalit. Třeba že potřebují párovou terapii.

Kde zhlédnout: Prime Video

 

Soy Georgina

Víte, kdo je nejsledovanější španělská celebrita? Není to ani Penelope Cruz, ani Javier Bardem, ani Antonio Banderaz. Je to Georgina Rodriguez, partnerka fotbalisty Cristiana Ronalda. Krásná Španělka si po boku Ronalda vytvořila neskutečnou fanouškovskou základnu a stala se influencerkou a profesionální celebritou s 50 miliony sledujícími. Tohoto followerského potenciálu využil Netflix, který Georgině a jejímu posh životu po boku Ronalda a pěti dětí věnoval prostor v pořadu Soy Georgina. Máte tak jedinečnou možnost podívat se dovnitř Ronaldových rezidencí rozesetých různě po světě. Z Georginina cestování, nakupování a trávení času s přáteli (samotného Cristiana v mnoha záběrech neuvidíte) vznikla docela zábavná podívaná, která vydala už na dvě řady.

Kde zhlédnout: Netflix

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

The Family Stallone

Známe ho, jak rozdává rány a střelami nešetří. Teď ho můžeme vidět, jak češe kočku, nechává psa ujídat ze svého talíře, směje se se svými filmovými protivníky, rozněžňuje se nad svými dcerami a děsí jejich nápadníky. Dcery má mimochodem tři, jednu hezčí než druhou. A také krásnou manželku. Řeč je o Sylvestru Stallonem, akčním hrdinovi, kterého teď netradičně uvidíte v roli táty a manžela obklopeného ženami v nové reality show The Family Stallone. Premiéru měl nejnovější přírustek z rodiny reality show o slavných 17. května na Paramount+. Kromě tří dcer, které v reality show účinkují, je Sly ještě tátou dvou synů z předchozího manželství. Nejstarší syn Sage, který si s ním dokonce zahrál ve dvou pokračováních Rockyho, ale v roce 2012 zemřel na srdeční vadu. Jeho bratru Seargeohovi byl ve třech letech diagnostikován autismus a od té doby žije v ústraní mimo oči veřejnosti.

Kde zhlédnout: Paramount+

 

Keeping Up with the Kardashians

Nebylo by fér nezmínit fenomén ze všech nejznámější, a to sondu do života klanu Kardashian – Jenners s názvem Keeping Up with the Kardashians (zkráceně KUWTK). Když show v roce 2007 startovala, asi jen málokdo předpokládal, jaký celosvětový pojem se z ní stane. Seriálem prošly všechny dnes už slavné sestry, jejich rodiče, partneři. Zmapoval jejich vztahy, svatby, rozvody, těhotenství, byznysový úspěch i to, jak se stávají slavnými protože jsou zkrátka vidět. Přes všechny kritiky o plytkosti této reality show je nutné přiznat, že se stala nejdéle vysílanou reality show na světě (seriál běžel 20 sezón v rozpětí téměř čtrnácti let a stal se jednou z nejdéle vysílaných reality show v USA), dostala několik diváckých cen a ze všech Kʼs sisters udělala áčkové celebrity, které se pravidelně účastní těch nejprestižnějších společenských akcí jako jsou MET gala a světové fashion weeky, mají miliony sledujících a které díky své slávě rozjely každá vlastní úspěšný byznys. Tohle už není jen guilty pleasure!

Kde zhlédnout: Netflix

Slavné rodiny současnosti: Kdo se drží na špici?

elle.cz

I Am Cait

Jedním z mnoha vedlejších produktů reality show KUWTK je i dokuseriál I Am Cait. Hlavní postavou je bývalý otec Kendal a Kylie Jenner Bruce Jenner, který se v prvních řadách Keeping Up with the Kardashians objevoval také. V roce 2015 si nechal změnit pohlaví a také jméno na Caitlyn Jenner. Pohled na jeho transformaci, změny vztahů s rodinou a přáteli a začleňování se do nového „normálu“ byla témata pro dokuseriál I Am Cait, jehož první řada měla premiéru 26. 7. 2017 na E! První sezóna se setkala s převážně pozitivním ohlasem. Kritici ocenili přístup seriálu k sociálním problémům transgender komunity a její vliv na způsob, jakým lidé obecně vidí a chápou transgender jedince. Ocenili také to, že pořad měl jiné ladění než Keeping Up with the Kardashians. Show se dočkala ještě druhé řady vysílané o rok později.

Kde: Prime Video

Proč je dcera Kylie Jenner nejvíc cool dítě současnosti?

elle.cz

Zdroj: Netflix, Prime Video, Paramount +, Wikipedia