Žena, která ukradla srdce Bradu Pittovi: seznamte se s Ines de Ramon

Bradova nová holka

Není to zase tak dlouho, se začalo proslýchat, že se herec vídá s modelkou Emily Ratajkowski. Byli spolu několikrát spatřeni venku a spekulovalo se o tom, že spolu randí. Jenže všechno je jinak. Deník Daily Mail zveřejnil fotky Brada Pitta z loňského koncertu Bona Voxe, kde mu dělala doprovod Ines de Ramon. Na fotkách je vidět, jak se Pitt výborně baví a mezi ním a Ines probíhá očividné jiskření. Příchod nového roku dvojice také oslavila spolu, dovolenou v mexickém Cabo. Page Six uveřejnil fotky z dovolené, kde spolu pár sedí na lehátkách u bazénu, Ines dokonce bez horního dílu plavek a užívají si bez další společnosti pouze svou blízkost. Brad Pitt mluví o Ines jako o své „přítelkyni“ a představil ji také svým přátelům, včetně Cindy Crawford, jejího muže nebo herce Seana Penna. Ines nechyběla ani na oslavě Pittových narozenin. „Brad v sobotu povečeřel s Ines a přáteli na narozeninové oslavě. Hosté přinesli dárky a skupina si dala spoustu italského jídla. Brad dostal narozeninový dort se svíčkou a hosté mu zazpívali Happy Birthday,“ prozradil magazínu People blízký zdroj z jejich okolí. „Je skvělé vidět ho v dobrém společnosti. Ines mu dělá velkou radost,“ dodal zasvěcenec.

Mohlo by se vám líbit

Žhavý módní trend: Sukně pro muže

Že je mužský šatník málo kreativní? Tak to se možná už brzy změní. Světové ikony se toho nebojí a hrdě oblékají část outfitu, kterou jsme zvyklí vídat spíš na ženách. Sukni. Jistě máte ještě v paměti, jak se Brad Pitt prošel po červeném koberci a odhalil své nohy. Budou ho následovat i další pánové? Proč ne, vždyť ženy se oblékají jako opačné pohlaví již století.
elle.cz

Krásná a chytrá Ines

A kdo je žena, která dokázala poprvé od rozvodu s Angelinou Jolie rozbušit srdce Brada Pitta a všem jeho fanynkám ho zlomit? Ines de Ramon pochází z New Jersey a v roce 2013 absolvovala na Univerzitě v Ženevě s titulem bakaláře v oboru obchodní administrativa. Její LinkedIn uvádí, že mluví pěti jazyky, přičemž francouzštinu, angličtinu a španělštinu Ines označuje na úrovni rodilého mluvčího, němčinu a italštinu má na profesionální úrovni. De Ramon pracovala čtyři roky v maloobchodním oddělení klenotnické společnosti Grisogno, od roku 2020 působí ve šperkařské společnosti Anita Ko v Los Angeles, mezi jejíž zákaznice patří třeba Kourtney Kardashian nebo Hailey Bieber.

Ines de Ramon s manželem

 

Stmelil je rozvod

Pitt není jediným hercem, se kterým de Ramon žila. Tři roky byla manželkou herce Paula Wesleyho, který hrál v seriálu Upíří deníky. V září 2022 ale veřejnosti oznámili, že se rozešli a již několik měsíců žijí odděleně. Podle časopisu People podal Paul Wesley žádost o rozvod a jako důvod jejich rozchodu uvedl obligátní „nesmiřitelné rozdíly“. Téma rozvodu měli Pitt s de Ramon společné a vzájemně se prý ve svých rozvodových bitvách podporovali. S Pittovými dětmi se Ines údajně ještě neseznámila, ale ani jeden v tomto ohledu netlačí na pilu. „Brad a Ines se těší ze společnosti toho druhého a mají podobné zájmy. Oba jsou kreativní, rádi cestují, ale zároveň jsou rádi nenápadní. Je to mezi nimi dobré, ale Brad nechce nic uspěchat. Ohledně toho, s kým randí, je velmi opatrný. Rád nechává věcem přirozený vývoj.“ říká zasvěcenec z jejich blízkosti. 

Mohlo by se vám líbit

Módní proměny Brada Pitta

Král grunge stylu, charismatický kovboj, elegán v tuxedu i ten, kdo účesy mění tak často, jako své partnerky. Proč je Brad Pitt naše módní ikona?
elle.cz

Zdroj: Elle.com, people.com, pagesix.com