15 módních proměn Brada Pitta

Brad Pitt je široké veřejnosti na očích od té doby, co v roce 1991 zažil svou velkou premiéru ve filmu Thelma & Louise. Tou chvílí počínaje se ukázal v těch největších hollywoodských kasovních trhácích, které sledoval celý svět. Dnes devětapadesátiletý herec si za léta svého filmového působení prošel mnoha změnami vizáže, které byly mnohdy spojeny nejen se situováním se do rolí, ale i faktem, že se rád oblékal po vzoru svých slavných partnerek. Jsme svědky toho, že Brad na sebe může vzít prakticky jakkoliv, vždy však bude vypadat nesmírně cool.

Styl, který se pohybuje na horské dráze

Dlouhé vlasy, krátké vlasy, strniště, grunge kožené bundy i kovbojské klobouky... Ať už jde o přípravu na roli, nebo jen o změnu osobního přístupu k módě, Brad experimentoval se svým stylem a oblečením způsobem, který umí ovládnout jen on. Přes všechny módní výkyvy jej můžeme považovat za módní ikonu – jako někdo, kdo má přístup k téměř každé značce a luxusnímu módnímu domu, měl herec spoustu možností zkoušet, co mu padne nejlépe, a jen tak mimochodem při tom zaujmout celé davy. 

V roce 1991 se představil jako pohledný mladý kovboj, tehdy se oděný ve vypasovaném denimu, bez košile a v bílém klobouku stal idolem žen a mužů. Možná to byla už tato role, které jej katapultovala mezi módní ikony Hollywoodu. V té samé době jsme jej na červeném koberci zřídkakdy potkali v obleku, mnohem častěji se ukázal ve volné košili, leviskách a koženém bomberu, kombinaci, která se stala jeho grunge uniformou. Postupem času se Bradův vzhled proměňoval, stylem i stylingem vlasů, v závislosti na partnerce, se kterou v tu chvíli žil. Ale tento příběh již jistě znáte...

Prohlédněte si vývoj stylu Brada Pitta během jeho více než třiceti let dobývání Hollywoodu...

Jako vejce vejci

Brad Pitt se v průběhu let stal známým tím, že se oblékal jako jeho partnerky. Od Christiny Applegate, která se v roce 1989 vzdala Brada kvůli kanadskému rockerovi Sebastianu Bachovi, přes Juliette Lewis, které bylo pouhých 17 let, když s Bradem dala dohromady, pozorní fanoušci vždy na jeho vzhledu našli něco, co jej s partnerkou spojovalo. Pokaždé, když se svou tehdejší přítelkyní prošel po červeném koberci, bylo vidět spojení mezi jeho stylem a emocemi. Ať už šlo o stejný střih vlasů či o styl oblékání, či o do očí bijící sladění střihu a melíru v případě éry po boku Jennifer Aniston, vždy v případě herce a jeho přítelkyň došlo k dokonalému sladění. Když se pokaždé zamiloval do nejžhavějších hvězd Hollywoodu, není divu, že se od nich o vlastním stylu a vystupování něco přiučil. Ovšem, jak Bradova bývalá partnerka Gwyneth Paltrow zdůraznila v komentáři na Instagramu, je těžké vědět, zda se Brad obléká jako jeho přítelkyně, nebo se ony oblékají jako on... Inu, co bylo dříve, vejce, nebo slepice?

 

Ať už jste fanouškem jeho filmů, jeho vlasů, přirozeného charisma nebo prostě všeho o něm, nelze popřít, že Brad Pitt je velmi pohledný muž. A jak můžeme za léta jeho působení na stříbrném plátně Hollywoodu pozorovat, je rok od roku ještě charismatičtější. Jak to s Bradem Pittem bude dál, můžeme jen hádat. Dočkáme se módního vystřízlivění, nebo snad dalšího klonování s novými partnerkami?

Mohlo by se vám líbit

8 důvodů, proč tak bezmezně milujeme Brada Pitta

Charismatický krasavec, filantrop, idol žen i oscarový herec. Nejen to je Brad Pitt. Jak to, že již několik desítek let patří mezi nejoblíbenější hvězdy planety? Čím si získal srdce milionů fanoušků i jejich neutuchající podporu? Redakce ELLE vybrala osm zajímavých důvodů, proč se z Pitta stala jedna z největších hollywoodských ikon.
elle.cz

Zdroj: ELLE, Hola, WWD