Krize u JLo a Bena Afflecka? On nezvládá tlak, ona ho uklidňuje

Bennifer 2.0

Jak už víte, tato verze slavného páru je Bennifer 2.0. Dvojice už byla před lety zasnoubená, ale v roce 2003 se rozešli, aby se usmířili a vzali o desítky let později. J.Lo nedávno pro Variety řekla, že se nyní oba cítí lépe připraveni, aby zvládli veškerou pozornost. „Už jsme starší. Jsme moudřejší. Víme také, co je v životě opravdu důležité, a není to ani tak o tom, co si myslí ostatní,“ řekla. „Jde o to být věrný tomu, kdo jsi.“

Mohlo by se vám líbit

Utajované i lehce skandální, aneb ty nejsledovanější páry Hollywoodu

Každá doba má své ikony a vůbec nejlepší je, když se tyto ikony spojí v jeden pár. Svět hltá všechna jejich ups and downs, dojímá se u všech romantických gest a dychtivě čeká, co jen bude dál?
elle.cz

Počtvrté a naposledy? 

Ben Affleck také není prvním slavným mužem JLo, který plní titulky. Před tím, než se Jennifer na druhý pokus usadila se svým bostonským princem Charmingem, byla třikrát vdaná a dvakrát zasnoubená. „Pro mě to byla cesta hodně nahoru a dolů. Ale nesouviselo to s nikým jiným než se mnou,“ řekla Jennifer. „Dokud se nenaučíte milovat sami sebe, nemůžete úplně čistě a pravdivě milovat někoho jiného.“ JLo je diva, která se na výsluní zájmu a popularity pohybuje už třicet let. Zpěvačka, herečka a módní ikona vede snový život, ale je také neustále pod extrémním tlakem, aby skvěle vypadala, aby na pódiích i obrazovkách podávala perfektní výkony a každá sebemenší chyba je okamžitě veřejnosti s gustem naservírována. Takový tlak na výkon by se podepsal na každém, a i to může být důvodem, proč je manželství s Benem Affleckem zpěvaččino už čtvrté v řadě.

Mohlo by se vám líbit

Válka Roseových: Slavné lovestory, které skončily velkolepými rozvody

Rozvod není procházka růžovou zahradou a už vůbec ne, když ho s vámi přes média prožívá celý svět. I když první rozchodová prohlášení většinou obsahují diplomatickou větu o tom, jak oba zúčastnění zůstávají nejlepšími přáteli, dříve nebo později na sebe vytáhnou pikantnosti, které měly zůstat světu skryté. Začíná boj o majetek, děti a především o sympatie veřejnosti. Které páry o ně bojovaly obzvlášť zuřivě?
elle.cz

Musel to být osud

Prvním manželem JLo se stal v 90. letech Ojani Noa, začínající umělec, se kterým manželství vydrželo pouhých 11 měsíců. Protože se během let z JLo stala větší hvězda než z Ojaniho, chtěl na tom vydělat. Jejich spor došel až před soud, když v roce 2009 podala J.Lo žalobu na Nou ve výši 10 milionů dolarů za jeho údajný pokus prodat záběry z kazety se sexem na jejich líbánkách. Druhým manželem JLo byl tanečník a choreograf Cris Judd, za kterého byla vdaná devět měsíců mezi lety 2001 až 2002. Seznámili se na natáčení jejího klipu k písničce „Love Don't Cost a Thing“, který Judd režíroval. Pro něj to byla láska na první pohled, ale stát po boku Jennifer nakonec Judd nezvládl. „Vaše soukromí je narušeno. Už nejste normální člověk,“ vyjádřil se o důvodu konce vztahu pro US Weekly v roce 2014. „Bohužel to prostě nevyšlo.“ Potřetí řekla Jenny from the Block své ano zpěvákovi Marcu Anthonymu, se kterým během desetiletého manželství měla dvojčata Maximiliana a Emme. Osud to ale zařídil tak, aby i pouta třetího svazku Jennifer shodila a měla ruce volné pro zřejmě osudovou lásku svého života – Bena Afflecka.

Mohlo by se vám líbit

Lopez a Affleck se vzali: Složitý vztah se šťastným koncem

Takový příběh o lásce mezi dvěma celebritami by snad nenapsali ani mistrovští hollywoodští scénáristi. Jennifer Lopez a Ben Affleck jsou ukázkou toho, že přísloví “stará láska nerezaví”, je pravdivé. Jak se seznámili, kdy a proč se rozešli a kde si řekli svá “ANO”? Prozkoumejte historii vztahu ctižádostivé divy a hereckého bouřliváka.
elle.cz

Ben má nervy na pochodu

JLo s Benem se vzali hned dvakrát, poprvé při skromném soukromém obřadu v Las Vegas, podruhé při pompézní tři dny trvající velkolepé svatbě na Benově sídle v Georgii. Od té doby jsou neustále pod drobnohledem médií, které kromě spousty vzájemných láskyplných momentů čím dál častěji zachycují také drobné roztržky. Bylo například zveřejněno video, kde Affleck zabouchne naštvaně dveře auta poté, co do něj JLo nastoupí. Affleck evidentně nebyl zrovna nejlépe naladěný, stejně jako během premiéry filmu Matka, kde jeho žena hraje. Video, kde evidentně rozrušený Ben na červeném koberci gestikuluje a křičí na Jennifer, se stalo virální. A nebylo to první video, kde se Ben tváří nasupeně, zatímco se Jen snaží zachovat profesionální tvář.

Ben Affleck a Jennifer Lopez

 

Na mušce paparazzi

Právě tam je asi zakopaný pes. Ben je sice herec, profesionál, ale hon na něj a jeho soukromí se obnovením vztahu s Jennifer extrémně znásobil. Herec, který měl už dříve problémy s psychikou a řešil je alkoholem, tento tlak nesnáší dobře. Jennifer se už nechala slyšet, že první vztah s Benem mimo jiné skončil i kvůli tomu, že se stali oběťmi mediální honičky. Obává se, že když je teď paparazzi znovu pronásledují, situace by se mohla opakovat. Zatímco ona je schopná udržet profesionální tvář a emoce na uzdě, Ben svou frustraci dává plně najevo a kdyby ho Jennifer nekrotila, je možné, že by jeho výbuchy byly mnohem prudší a častější.

Podruhé silnější

Herec není unavený vztahem s Jennifer, ale tím, co to s sebou všechno nese. Když nemají paparazzi v patách, nebo o nich alespoň nevědí, užívají si stále společných chvilek s úsměvem na tváři. Po všech pochyby budících společných vystoupeních na veřejnosti spolu byli viděli v ulicích Los Angeles. Při procházce se Affleck a Lopez se drželi za ruce, při každé příležitosti se usmívali a líbali. Vypadali velmi šťastně. Doufejme, že obě hvězdy společně tlak ustojí a nedovolí, aby je paparazzi rozdělili i podruhé.

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší róby červeného koberce 81. ročníku Zlatých glóbů

Máme za sebou týden 2024 a sezóna předávání filmových cen oficiálně začala prvním velkým ceremoniálem. V Los Angeles se včerejšího večera konal 81. ročník Zlatých glóbů. Na červený koberec navrátil glamour starého Hollywoodu, který zprostředkovaly hvězdy první ligy. Zde jsou ty nejkrásnější róby Golden Globes 2024, které v jednu chvíli sledoval celý svět.
elle.cz

Zdroj: Womenshealthmag.com, Brides.com, Marca.com