Happy end JLo a Bena Afflecka Aneb lovestory hodná Hollywoodu

Vztah Jennifer Lopez a Bena Afflecka dokázal zaujmout celý svět hned dvakrát! Ačkoliv jejich láska patřila mezi velmi žhavá témata již před dvaceti lety, u mnohých budí snad ještě větší zájem právě nyní. Příběh obnovené hollywoodské lásky jednoduše táhne, a tak není divu, že zpěvačka a herec zahltili internet zprávou o své tajné svatbě. Historie vztahu Jen a Bena v sobě skrývá mnohé šťastné, ikonické i smutné momenty, které pravděpodobně dokáže napsat jen sám život. Přesvědčte se sami...

Ostře sledovaný vztah započal na natáčení

Mezi hollywoodské klasiky v rámci vztahů patří skutečnost, že se mnohé páry sblížily během natáčení. Jinak tomu nebylo ani u Jennifer a Bena, kteří tvrdili, že se nejprve během natáčení filmu Gigli stali velmi dobrými přáteli a až po nějaké době se do sebe zamilovali a dali se dohromady. Ačkoliv byl jejich první společný snímek propadákem, jejich partnerské spojení se stalo naprostým trhákem.  

Jako pár se na hollywoodské akci poprvé objevili v roce 2002 na promítání filmu Dobrý Will Hunting, poté, co Lopez zažádala o rozvod se svým druhým manželem Crisem Juddem. Od té doby jejich fotografie plnily snad veškeré americké titulní strany a vznikla dnes již legendární přezdívka "Bennifer". Extrémní mediální zájem na sebe dvojice strhla poté, co byla slavná zpěvačka spatřena, jak na svém levém prsteníčku nosí prsten s šesti karátovým růžovým diamantem.

Bedlivě sledovanými celebritami se staly také potom, co JLo vydala jeden ze svých nejlepších a nejslavnějších videoklipů s názvem Jenny From The Block. V něm se Lopez a Affleck vášnivě líbali na jachtě, kde se zpěvačka objevila v sexy plavkách. Po tomto videu Bennifer miliony lidí považovaly za nejvíc žhavou dvojici amerického showbyznysu. Tím to však nekončilo. Pár se totiž společně objevil také v úspěšném rodinném snímku Táta na plný úvazek, kde si Jennifer zahrála Benovu ženu, která tragicky zemřela při porodu. Tento film tak mezi fanoušky pravděpodobně rozpoutal debatu o tom, zda dvojice nezaloží vlastní rodinu po jejich plánované svatbě. Ta se měla uskutečnit v září roku 2003. Lopez před sňatkem dokonce přiznala, že si po svatbě změní jméno na Jennifer Affleck.  

Rozchod kvůli extrémnímu zájmu médií a nové lásky

Ačkoliv se svět připravoval na jejich velkolepou svatbu i potomky, Ben a Jennifer v roce 2004 časopisu People oznámili, že se rozhodli sňatek odložit. Po pár měsících se však oficiálně rozešli. Jako důvod uvedli nadměrnou pozornost médií. Nedlouho po jejich rozchodu si oba našli nové partnery, se kterými se rozhodli posunout svůj život na další úroveň.

Lopez si pouhých pět měsíců po rozchodu s Affleckem vzala hudebníka Marca Anthonyho, se kterým vychovává dvojčata Maxe a Emme. Manželství hudebníků s latinskoamerickými kořeny oficiálně skončilo v roce 2014. Dalším ostře sledovaným vztahem JLo se stalo její partnerství s baseballistou Alexem Rodriguezem, se kterým byla dokonce zasnoubená. Jejich láska však nevydržela a zanedlouho poté se uskutečnil love comeback století - Bennifer 2.0.  

S novou láskou po smutném rozchodu s JLo dlouho neotálel ani slavný herec, který získal uznání díky filmům Dobrý Will Hunting, Armageddon či Argo. Affleck v srpnu roku 2004 započal vztah s herečkou Jennifer Garner, se kterou se spřátelil v roce 2001 během natáčení snímku Pearl Harbor. Jejich tajná svatba se uskutečnila v roce 2005. Pár společně přivítal na světě tři děti – dcery Violet a Seraphinu a syna Samuela. Jejich manželství oficiálně skončilo v roce 2018, dvojice však zůstala přáteli. 

Mohlo by se vám líbit

J.Lo zamířila na Netflix s dokumentem Halftime

Latinskoamerická pop kulturní ikona. Světoznámá zpěvačka, herečka i podnikatelka. A nyní hvězda dokumentárního filmu. Přijde vám to jako shrnutí úspěšné celoživotní kariéry? Omyl! J.Lo hlásí, že je teprve v půlce.
elle.cz

Jejich silný vztah založený na přátelství a takzvaném “co-parentingu” byl v médiích vyzdvihován ještě před Affleckovým návratem k Lopez. Mohly za to láskyplné činy Garner, která herci pomáhala s jeho opakovaným problémem s alkoholem. Herečka ho odvážela na různá sezení a řešila s ním jeho ambulantní léčbu. Garner by si tak zasloužila označení “nejlepší bývalka vůbec”. Pomocnou ruku podala otci svých dětí i poté, co prohlašoval, že pokud by setrval v jejich manželství, alkoholu by zcela propadl. Jak se však po jejich rozchodu potvrdilo, Garner příčinou Affleckova pití nebyla a v jeho těžké situaci mu pomohla i po jeho netaktním prohlášení.

Comeback století a svatba ve Vegas 

Přísloví “dvakrát do stejné řeky nevstoupíš” si Affleck a Lopez k srdci evidentně nebrali. K překvapení médií, fanoušků i jejich blízkých, se slavná dvojice znovu dala dohromady v roce 2021 a postarala se tak o návrat tohoto století. Ačkoliv se o jejich možné obnovené lásce začalo psát již v dubnu roku 2021, "Bennifer comeback" byl potvrzen až v červnu, kdy herecké duo bylo vyfoceno, jak si vyměňuje polibky. Lopez měsíc poté jejich návrat oficiálně potvrdila snímkem, na kterém se s Benem líbá během oslavy svých dvaapadesátých narozenin. Ten sdílela na svém instagramovém účtu, kde ji sleduje 218 milionů fanoušků.

Následně se pár začal společně objevovat na hollywoodských akcích a byl spatřen i během procházek po Los Angeles s jejich dětmi. Dvojice se tak rozhodla stát se jednou velkou šťastnou rodinou. „Miluji svou kariéru, ale nic mě nenaplňuje víc než to, že mohu vybudovat rodinu s někým, koho hluboce miluji a je oddaný rodině,“ řekla Jennifer v Good Morning America s tím, že s Benem si jsou vzájemně oddaní a těší se na budoucnost. Zároveň však dodala, že se chce co nejvíce věnovat momentálně krásné přítomnosti. 

Mohlo by se vám líbit

Jennifer Lopez: Ze skromné dívky hollywoodskou divou

Zbořila řadu mýtů: třeba ten, že v Americe nemůžete nikdy uspět jako chudá Portorikánka z Bronxu. Kvůli ní začaly být sexy velké zadky i nekompromisní postoj k životu. Jennifer Lopez nás učí být hlavní hvězdou vlastního příběhu, ať už nám osud zamíchal karty jakkoliv.
elle.cz

Svou vzkříšenou lásku se pár rozhodl stvrdit letos v červenci tajnou svatbou, která se podle amerického bulvárního webu TMZ uskutečnila v Las Vegas. Zprávy o sňatku úspěšné dvojice se podle iDnes začaly šířit poté, co úřad pro nevadský okres Clark na svých webových stránkách zveřejnil informaci o tom, že dvojice získala povolení k sňatku. To bylo vyřízeno tuto sobotu. Šťastnou novinu se americká diva rozhodla s veřejností sdílet i na svých webových stránkách OnTheJLo, kde zveřejnila svatební videa a snímky. 

„Dokázali jsme to. Láska je krásná. Láska je laskavá. A ukazuje se, že láska je také trpělivá. Dvacet let trpělivá,“ napsala na svém webu Lopez. „Když vydržíte dostatečně dlouho, možná zažijete nejlepší moment života v kapli ve Vegas v půl jedné ráno společně s vašimi dětmi a po boku člověka, se kterým zůstanete navždy,“ dodala hvězda, která dostála svého slibu a podepsala se jako Jennifer Lynn Affleck.

TMZ před časem také informoval o tom, že pár byl spatřen v Los Angeles u obrovského luxusního pozemku s ještě luxusnějším sídlem. Je tak možné, že právě tady novomanželé odstartují svou novou životní etapu. Hollywoodský happy end tak existuje i mimo filmová plátna!

Mohlo by se vám líbit

5 nejlepších momentů Jennifer Lopez

Kdo by v 51 letech nechtěl vypadat jako JLo? Pro inspiraci proto v den jejích narozenin přinášíme ohromující momenty, kterými okouzlila celý svět! Všechno nejlepší, JLo!
elle.cz

Zdroje: Hollywood Life, US Magazine, TMZ, Good Morning America, Buzz Feed, iDnes, Wikipedia Commons, Vice