Nový vztah, nová image: celebs, které se z lásky mění jako chameleoni

Kylie Jenner

Kam vítr, tam plášť. Toto rčení bezpochyby sedí na nejmladší z rodu Kardashian-Jenner. Kylie má sice svůj osobitý styl, uznávaný módními kritiky a kopírovaný fanoušky napříč celým světem, ale očividně se také nechává ovlivňovat partnery, které zrovna po svém boku má. Ještě jako teenagerka začala chodit s o sedm let starším rapperem Tygou. Vedle něj střídala barvy na vlasy v různých extravagantních odstínech a své oblečení vybírala tak, aby spolu ladili, ať už se jednalo o uvolněnou rapovou módu nebo o okázalé modely na party. Scházení, rozcházení, dvě děti a důraz na ženskost a svůdnost – to byly průvodní jevy Kyliina dalšího vztahu s Travisem Scottem. Vedle něj Kylie kladla důraz na modely obepínající její křivky, aby podtrhla, že je máma, ale také hot partnerka. Třešničkou na dortu byly účesy s pramínky spadajícími do obličeje, které nosil i Travis Scott. Vedle babygirl Timothée Chalameta se Kylie snaží působit mladším, uvolněnějším dojmem. Její modely na společenských událostech a v civilu obzvlášť jsou pojímané s větší lehkostí, nesnaží se být sexy za každou cenu. A lehkost a hravost pouští i do svých vlasů, které nedbalými vlnami nápadně připomínají vlasy Timothéeho.

Mohlo by se vám líbit

Kylie Jenner si obarvila vlasy na růžovo a vrací se své King Kylie éry

Kylie Jenner vstoupila do stroje času a ocitla se zpátky v roce 2014 s fresh pastelově růžovými vlasy. Zdá se, že éra, kterou internet nazval King Kylie, se po deseti letech opět vrací.
elle.cz

Brad Pitt

Brad má obrovskou výhodu, že cokoli si oblékne, jakkoli se nechá ostříhat a nabarvit, když se nechá oholit i zarůst, všechno mu sluší. A to je jeho velké štěstí, protože svou image měnil tolikrát, že ani ty největší experimentátorky z řad žen s ním nemohou držet krok. O jiných mužích ani nemluvě, neboť pánové jsou, co se vzhledu týká, přeci jen výrazně konzervativnější. Brad Pitt má ale zvláštní zálibu vypadat jako žena, se kterou aktuálně chodí. Podle vzoru svých partnerek se nejen nechával stříhat, ale také se podle nich oblékal. Podobal se snad každé ženě, která se po jeho boku objevila, a v galerii najdete několik nejvýraznějších příkladů. Vedle herečky Jitky Pohlodek se Brad stylizoval do hippie stylu, s Gwyneth Paltrow si pořídili nejen stejná saka, ale i stejné účesy, s Jen Aniston střídali líbivou i undone estetiku a s Angelinou Jolie častěji volil glamour look. Partnerek i looků, které ze svůj život vystřídal, bylo ale mnohem více.

Mohlo by se vám líbit

Módní proměny Brada Pitta

Král grunge stylu, charismatický kovboj, elegán v tuxedu i ten, kdo účesy mění tak často, jako své partnerky. Proč je Brad Pitt naše módní ikona?
elle.cz

Kanye West

Kanye West je v tomto výčtu výjimkou. Nemění se on, ale jeho partnerky. Každá, která se mu dostane do spárů, projde kompletní proměnou. V manželství s Westem si vytříbila vkus a postupně změnila svůj vzhled Kim Kardashian. Té jejich vztah v tomto ohledu prospěl. Z tuctové krásky se stala módní ikonou, která diktuje trendy. Cokoli si Kim oblékne, učeše, nalíčí, chirurgicky upraví, to vyvolá pozitivní buzz a je okamžitě kopírováno. Za to může Kim Kanyemu jedině poděkovat. Na to, jak Kanye ovlivňuje své partnerky, vzpomínala i modelka Julia Fox, která s ním ve vztahu byla několik krátkých měsíců. Vídali se tehdy, kdy Kanye chtěl, a ona si musela oblékat to, co jí vybral. A stejně to očividně funguje i v případě jeho současné ženy Biancy Censori. U ní je Kayneho vliv tak patrný, až se o ni rodina a přátelé bojí. Ze sebevědomé normální ženy se stala loutka oblékající prapodivné modely, které ji buď zahalují od hlavy k patě, nebo naopak ukazují téměř všechno. Média už začala dokonce rozvíjet teorie, že se Bianca začíná podobat oběti, která je svým partnerem zcela ovládána a manipulována. Jedno se musí Westovi nechat. Má velké kouzlo osobnosti, kterým dokáže přesvědčivě působit na ostatní a má také skvělý módní vkus, který jako módní designér projevil už nesčetněkrát. To, že v poslední době obojí žene do extrému, až si jeho okolí klepe na čelo, je věc jiná.

Mohlo by se vám líbit

Julia Fox o Kanye Westovi: před každým rande jsem musela ke stylistce

Byli spolu sice necelé dva měsíce, přesto to vydalo na masité sousto v jejích právě vydaných memoárech „Down the Drain“. Během vztahu s Kanye Westem zažila Julia Fox několik situací, které sama nazvala znepokojivými a zvrácenými. Co už Julia z paměti nejspíš nikdy nevymaže?
elle.cz

Megan Fox

Také Megan Fox nasává estetiku svých partnerů jako suchá houba vodu. Stejně jako Kanye West s přibývajícími roky nejde směrem k umírněnosti, ale obléká stále odvážnější modely. Zásadní vliv na to má její partner, hudebník Machine Gun Kelly. Sám miluje výstřednost a nosí nalakované dlouhé nehty, nabarvené vlasy a s módou si hraje tak, že rozdíly mezi civilními outfity a kostýmy na vystoupení se zcela stírají. Aby k Machine Gun Kellymu ladila, obléká se Megan stejně extravagantně. Vedle svých předchozích partnerů, Briana Austina Greena a Shiy LaBeoufa, volila Megan klasické líbivé looky.

Vztahoví chameleoni:

Zdroj: People.com, Boredpanda.com