Milostná štafeta v rodině Miley Cyrus. Matka si vzala ex své dcery

Nejprve dcera, pak matka

Mladší sestra Miley Cyrus, také zpěvačka a modelka Noah, se po dobu asi osmi měsíců vídala s hercem Dominicem Purcellem. Vztah to nebyl úplně ideální, spíš než plnohodnotní partneři byli podle zdroje z jejich blízkého okolí „přátelé s výhodami“. Matka Noah a Miley Cyrusových Tish, která se v roce 2022 oficiálně rozvedla s jejich otcem Billy Ray Cyrusem, o vztahu své dcery s hrdinou seriálu Prison Break věděla. To ji ale neodradila od toho, aby si s hercem začala nejprve vyměňovat zprávy a pak se také vídat. Háček je ale v tom, že o tom své mladší dceři, která se s Dominicem Purcellem vídala jako první, ani neřekla, natož aby se jí zeptala, jestli jí to nevadí. Není divu, že když se to pak Noah dozvěděla, vnímala to jako obrovskou zradu z obou stran. Měla pocit, že jí máma Dominica vzala. „Noah je velmi rozrušená tím, že jí Tish ukradla Dominica,“ uvedl doslova zdroj. Tím spíš, že jejich „friends with benefits“ vztah v tu dobu nebyl ukončen.

Máma a já: Nejdůležitější a nejsložitější vztah vašeho života

elle.cz

Ignorace svatby 

Těžko říct, jestli si Tish neuvědomila, že tím Noah může ublížit nebo jestli do vztahu s Dominicem vědomě šla i s tímto rizikem. Herec ji ale okouzlil tak, že, aniž by to se zbytkem své rodiny konzultovala, mu v dubnu 2023 kývla na žádost o ruku a v srpnu si ho při venkovním obřadu vzala za muže. Miley se sice snažila zůstat nestranná, ale pak její silné pouto s matkou zvítězilo. Navzdory tomu, že věděla, jak to mezi Noah a Dominicem v minulosti bylo, se postavila na stranu své mámy, protože si přála ji vidět šťastnou. A udělala všechno, co bylo v jejích silách, aby Noah zabránila svatbu Tish a Purcella zhatit. Svatby se Noah a její bratr Braison odmítli zúčastnit. Po boku své mámy tak stáli jen Miley a její další sourozenci, Brandi Cyrus a Trace Cyrus. A zatímco si Tish a Dominic za podpory zbytku rodiny při obřadu u bazénu vyměnili své manželské sliby, Noah a Braison se vydali na nákupy do Walmartu. Na fotkách, na nichž svůj den osvobozený od rodinných povinností dokumentovali a následně je postovali na Instagram, je Noah oblečená do trička s obrázkem jejího otce, Billyho Ray Cyruse. Je možné dát najevo svůj nesouhlas ještě výrazněji?

Válka Roseových: Slavné lovestory, které skončily velkolepými rozvody

elle.cz

Rozvrácená rodina, Miley v slzách

Noah měla podle zdroje blízkého rodině vždycky blíže ke svému otci. Když se její máma s otcem potřetí rozvedla, Noah si matku zablokovala na Instagramu a dala tak jasně najevo, na čí straně stojí. Miley zase odjakživa více tíhla ke své mámě. I obě sestry jsou poměrně rozdílné a jejich vztah je komplikovaný. Vidět je to na první pohled. Výrazná, vždy hlučná a rozesmátá blonďatá Miley svou bledou, zádumčivou, tmavovlasou sestru vždy trochu zastiňovala. Před časem si Miley dokonce pustila pusu na špacír, když se o své sestře Noah vyjádřila jako o „emo dítěti s temnou povahou“, což Noah velmi urazilo a označila to za „neuctivé“. Přesto prý Miley současnou neutěšenou situací trpí. „Miley věří, že rodinná roztržka je v tuto chvíli nenapravitelná," řekl insider. „Je zničená, že je její rodina rozvrácená.“ Noah v tuto chvíli odmítá komunikovat jak se svou matkou, tak s Miley. Ale ani Tish nepodniká žádné kroky, aby situaci urovnala, údajně „není otevřena žádnému usmíření“ s Noah, dodal zdroj. Noah, která se díky svému nevšednímu vzhledu uplatňuje na poli módy, byla viděna na pařížském fashion weeku. Od června 2023 je zasnoubená s módním návrhářem Pinkusem, ale ani to, že má po svém boku jiného muže, ji neobměkčilo, aby své matce odpustila.

Rodinu si nevyberete: slavní sourozenci, kteří se vůbec nemusí

elle.cz

Zdroj: People.com, PageSix.com