Nevěrná Sydney Sweeney? S Glenem Powellem by mohli vyučovat chemii

Před kamerou, za kamerou

Během natáčení v australském Sydney se vynořilo obrovské množství fám, že Sydney Sweeney a Glen Powell spolu mají poměr. Všechno to začalo, když byla dvojice představitelů hlavních postav komedie Anyone But You viděna při toulkách po Sydney, kde se film natáčel. Vyrazili si do ZOO, zašli si na zápas Sydney Swans a poflakovali se po městě. Fanouškům, kteří je spolu viděli, se však zdálo, že Sydney a Glen k sobě mají blíž než jen jako dva kolegové. Nahrála jim i fotka, na níž Syndey Sweeney seděla Glenovi na klíně. Tento pocit ještě zesílil, když se dvojice vydala na promo turné k filmu.

Powellův rozchod

Podezření ještě zesílilo, když v dubnu 2023 Powellova tehdejší přítelkyně, modelka Gigi Paris, přestala najednou Glena i Sydney sledovat na Instagramu. Powell a Paris spolu chodili od roku 2020, ale krátce poté, co se začal film Anyone But You natáčet, přestali se spolu objevovat. Ani jejich sociální sítě nenaznačovaly pokračování jejich vztahu, nesdíleli žádné společné fotky. To by se dalo omluvit vzájemným odloučením, ale fanoušci už vycítili problémy. Jasný signál vyslala i sama Gigi Paris, když sdílela video, na kterém se s úsměvem prochází ulicí v New Yorku spolu s popiskem: „Poznej svou hodnotu a jdi dál“. Nedlouho poté byl jejich rozchod oficiálně potvrzen.

Ginger Spice čelí peprné nevěře manžela. Venku se usmívá, doma pláče

elle.cz

Noční můra a sr*č

Nelze popřít, že mezi Glenem Powellem a Sydney Sweeney probíhá skvělá chemie, ať už je to skutečné jiskření, nebo jde jen o perfektní výkon dvou hereckých profíků. Duo se objevilo na CinemaCon 2023 a okolí si jejich žertování a koketování rychle všimlo. Dvojice se třeba trefovala do svých rolí: „Jak pravděpodobně tušíte, tento film je o dvou lidech, kteří se nenávidí. Sydney hraje postavu, která je skutečnou noční můrou,“ začal Powell a Sweeney odpověděl: „A on je opravdový sr*č.“ „A jaké je lepší místo pro noční můru a srá*e než na druhém konci světa v tom nejromantičtějším prostředí, jaké si lze představit?" dodal Powell.

Jak na sexting a na co si dávat pozor

elle.cz

Dlouhé ticho

K řečem o svém poměru se ani jeden z nich dlouho nevyjadřoval. Až měsíce poté se Glen vyjádřil pro magazín Menʼs Health a podle něj si všechny tyto spekulace vybraly svou daň: „Když se všechny ty věci propíraly veřejně, bylo to trochu matoucí a taky nespravedlivé. Ale uvědomuji si, že je to část téhle show.“ Zdali měl na mysli krach svého vztahu s Gigi Paris, neupřesnil. Na rozdíl od jeho vztahu, který natáčení romantické komedie nepřežil, je ale Sydney Sweeney stále zasnoubená. Se svým dlouhodobým partnerem Jonathanem Davinem si slíbili společnou budoucnost v únoru 2022. A jak reagovala na zvěsti o údajném románku s hereckým kolegou ona?

Skvělý prank

Chci upřímně říct, že jsme jen natáčeli romantickou komedii! A lidé samozřejmě vidí, co vidět chtějí. To, co viděli na společných fotkách, jsou pouze naše filmové postavy.“ Její nejlepší reakcí je ale ta, kterou předvedla, když byla před pár dny hostem Saturday Night Live. Mimo jiné prozradila, že: „nejbláznivější fáma, kterou slyšela, byla ta, že měla poměr s kolegou Glenem Powellem. To očividně není pravda.“ V monologu dále pokračovala: „Já a můj snoubenec jsme film spoluprodukovali a on tam byl přítomný celému natáčení. A chci jen dát všem vědět, že je to muž mých snů a že jsme stále spolu a silnější než kdy předtím. Dokonce sem dnes večer přišel, aby mě podpořil, můžeme se na něj zaměřit?“ Načež kamera zabere v hledišti sedícího… Glena Powella! Podařený vtípek!

 

 

Zdroj: Elle.com.au, Instagram