Osudové ženy Leonarda DiCapria: Zlomí příští láska jeho prokletí?

Už od svých prvních rolí ve filmech Titanic nebo Romeo a Julie až po oscarový výkon ve filmu The Revenant je Leo uznávaný pro svůj obrovský talent a hereckou profesionalitu. Jméno DiCaprio spolu s jeho chlapeckým šarmem a zářivě modrýma očima na ženy funguje jako magnet. Charizmatickému herci už podlehly přes tři desítky žen, a to jsou pouze ty, o kterých veřejnost ví. Nejznámější je jeho slabost pro mladé modelky do 25 let.

Zdá se, že jakmile jeho partnerka dosáhne magické hranice 25 let, přichází nevyhnutelný rozchod. Veřejnost už se baví vtipy na Leovu adresu. Ženy si třeba začaly péct narozeninové dorty bez čísla vyjadřujícího věk, zato s nápisem „Too old for Leo DiCaprio“. Terčem vtipů se kvůli tomu stává i u svých hollywoodských kolegů. „Tenkrát v Hollywoodu trvá téměř tři hodiny. Leonardo DiCaprio se zúčastnil premiéry a na konci filmu už pro něj byla jeho známost příliš stará,“ zažertoval si na jeho adresu během udělování Zlatých glóbů moderátor Ricky Gervais. Naštěstí má DiCaprio dobrý smysl po humor, takže jeho odpovědí na tento vtípek byl nahoru zdvižený palec a smích do dlaně.

Krátké ohlédnutí za nejzajímavějšími DiCapriovými vztahy:

1994 – Bridget Hall

Bridget, supermodelka spolupracující se značkami Victoria's Secret, Dior, Ralph Lauren a Gucci, oficiálně odstartovala Leovu posedlost modelkami. Objevovali se spolu na společenských akcích, ale jejich láska příliš dlouho nevydržela. Proslýchá se, že DiCaprio se s modelkou rozloučil poté, co měla naznačit, že jejich noci lásky jsou pro ni zklamáním.

1995 – Naomi Campbell

Další supermodelkou v řadě, s níž měl DiCaprio románek, byla Naomi Campbell. Tehdy pětadvacetiletá kráska těsně prošla Leovým věkovým limitem. Jejich vztah ale ze vzplanutí přerostl do dobrého kamarádství a dodnes se spolu vídají na společenských akcích, ale dokonce i na dovolených.

1996 – Kristen Zang

Tato modelka prokázala dlouhou životnost, když po jeho boku vydržela asi 15 měsíců. Byla dokonce označována za lásku jeho života a vzal ji na premiéru filmu Romeo a Julie. Nicméně pak přišel Titanic a obří nárust Leovy popularity, takže jejich vztah šel ke dnu stejně rychle jako legendární loď.

1997 – Helena Christensen

Proslýchalo se, že supermodelka a populární herec spolu chodili přibližně ve stejnou dobu, kdy byl do kin uveden Titanic. Společně se v tu dobu objevovali na večírcích, ale oficiálně svůj vztah ani jeden z dvojice nikdy nepotvrdil.

1998 – Eva Herzigová

Potkali se na premiéře filmu Muž se železnou maskou. Eva, v té době vdaná za bubeníka bubeníka kapely Bon Jovi Tica Torrese, se s DiCapriem údajně tajně vídala asi dva měsíce. Herzigová ale jakékoli milostné pletky s hercem (logicky) popírá.

1999 – 2005 Giselle Bündchen

S brazilskou supermodelkou Leonardo chodil rekordních 5 let a je veřejností vnímána jako jeho nejvýraznější partnerka. Pár spolu sdílel nadšení pro návštěvy sportovních utkání i tématiku ekologických problémů světa. Giselle tvrdí, že za koncem jejich vztahu mohlo její uvědomění si, že už nechce žít život plný večírků, kouření, pití a workoholismu. Chtěla vyznávat jiné životní hodnoty a údajně v této touze zůstala sama.

Bar Refaeli

2005 – 2010 Bar Refaeli

Tvář titulní stránky časopisu Sports Illustraed. Bar Refaeli se s Leonardem scházela a rozcházela také po dobu přibližně pěti let. Svého vyvoleného a jeho matku dokonce vzala do Izraele na návštěvu své rodiny. Známost se tedy zdála být vážná. Jenže pak Bar Refaeli oslavila pětadvacetiny a dále už to znáte.

2011 – Blake Lively

Souvislou řadu topmodelek na DiCapriově milostném seznamu přerušila herečka Blake Lively. Dvojice se potkala na filmovém festivalu v Cannes a prožila spolu intenzivních pět měsíců lásky na všech možných místech světa.

V rychlém sledu pak následovaly několikaměsíční pletky s Erin Heatherton, Toni Garrn, Mirandou Kerr, Rihannou, Kelly Rohrbach, Laurou Whitmore, Ninou Agdal… s jednou po druhé prožil celkem 6 příjemných let, než potkal další zásadní ženu.

Camila Morrone

2017 – 2022 Camila Morrone

Ze vztahu s Ninou Agdal Leo plynule přesedlal na modelku argentinského původu Camilu Morrone. Ačkoli veřejnost dráždil jejich velký věkový rozdíl, věřili, že tohle je ta pravá, která zlomí „prokletí 25“ a před kterou Leo, který mezitím stihl dozrát, konečně poklekne. Zamilovaný pár spolu dokonce v roce 2020 adoptoval tři py plemene husky. Bohužel, ani tentokrát nedošlo na happyend a pár se letos v létě rozešel. Leo začal jezdit po dovolených a společenských akcích sám a trávit více času se svými kamarády.

2022 – Gigi Hadid

Zvěsti o tom, že spolu Leonardo DiCaprio a Gigi Hadid randí, se začaly šířit poté, co je paparazzi přistihli v důvěrném hovoru na večírku. Gigi nebyla viděna s jiným mužem asi rok, od svého rozchodu se Zaynem Malikem v říjnu 2021. Leo příliš dlouho sám nebyl, ale navazovat plynule jeden vztah na druhý mu problémy nedělá. Jejich případný poměr je zatím velmi čerstvý a ani jeden z nich se k němu oficiálně nevyjádřil – naopak, snaží se získat čas a mlží. Zdroje z jejich okolí prozradily, že Leo měl pro Gigi vždycky slabost a požádal jejich společné přátele, aby je seznámili. Jiný insider se nechal slyšet, že „Gigi a Leo si právě teď užívají spoustu zábavy. Snaží se zůstat nenápadní a hlídat si své soukromí. Každopádně si Gigi prý vychutnává čas, který spolu tráví.“ Čas ukáže, jestli bude Gigi první ženou a navíc matkou dítěte, která pokoří Leovu pomyslnou hranici 25 let.

Zdroj: Elle.com, Usmagazine.com, People.com, Wikipedia