Million Dollar Babies: herečka Hilary Swank porodila dvojčata

Cennější než Oscary

Hilary na tento okamžik čekala dlouhé roky. S manželem Philipem Schneiderem se tajně zasnoubili v roce 2016 na dovolené v Coloradu. Vzali se o dva roky později, ale na děti si museli počkat dalších pět let. Když Hilary Swank během svého loňského vystoupení v pořadu Good Morning America oznámila, že je těhotná, těšil se spolu s ní téměř každý. Oblíbená herečka tehdy překvapila:„Jsem tak šťastná, že se o to mohu podělit s vámi a s Amerikou právě teď, a to je něco, po čem už dlouho toužím. Stanu se mámou. A nejen jednoho miminka, ale dvou.“Své těhotenství tehdy označila za zázrak, ve který už nedoufala. Věkem se blíží padesátce a naděje na otěhotnění se s každým rokem snižovala. Mohlo by se zdát, že pro herečku nemůže být vyšší životní meta, než zisk Oscara. Hilary ke svým dvěma zlatým soškám za filmy Kluci nepláčou a Million Dollar Baby ale nyní přidala něco mnohem cennějšího – novorozeného chlapečka a holčičku.

Mají krásu, úspěch, bohatství i dítě: Hvězdy, které jsou matkami po 40

elle.cz

Dárek z vesmíru

Herečka neprozradila, kdy přesně porodila, ale termín narození dětí se měl podle původních odhadů lékařů přesně shodovat s datem, kdy zemřel její tatínek. O něj se před jeho smrtí obětavě starala. Oscarová herečka dokonce neváhala postavit svou kariéru na několik let na druhou kolej a dát přednost svému otci. Tatínka si nastěhovala k sobě a starala se o něj jako ošetřovatelka, aniž by si někdy postěžovala. A to dokonce ani ve chvílích, kdy musela odmítnout zajímavé role. Bylo tam několik krásných projektů, ale ve finále není nic, co bych chtěla dělat víc, než být s mým otcem, když mě potřebuje. Tenhle čas už nevrátíte a já bych pak litovala, že jsem se o něj nepostarala. Nemá nikoho jiného,“prohlásila Hilary Swank. Dalo by se říct, že ji vesmír za její obětavost odměnil největším dárkem – místo zesnulého tatínka jí poslal dvě vytoužené děti.

Děti na objednávku: Proč si celebrity najímají náhradní matky?

elle.cz

Hvězdné gratulace

O své největší štěstí se podělila se světem na Instagramu. Uveřejnila zde fotku, kde v bílém županu sleduje západ slunce nad mořem a v náručí svírá dvě miminka. Nebylo to snadné. Ale chlapeček (a holčička!) stáli to za to. Veselé Velikonoce! Sdílím z úplného ráje,“ napsala herečka k dojemné fotce. Pod příspěvkem se okamžitě strhla lavina gratulací, a to nejen od fanoušků, ale i od slavných osobností. K narození dětí, které jsou pro ni doslova Million Dollar Babies, jí například gratulovaly kolegyně z branže Lindsay Lohan, Kate Hudson, Mariska Hargitay, Michelle Monaghan nebo Sharon Stone.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Zdroj: Instagram, people.com