Proč princ William lituje svého setkání s Taylor Swift?

 

Když stojí John Bon Jovi na jevišti, má kolem sebe značně přesvědčivou auru a když vedle vás navíc v hledišti sedí Talor Swift, která vás pobízí, nejde odolat. Během charitativní akce Centrepoint, která se konala v Kensingtonském paláci v roce 2013 se princ William připojil na pódiu k těmto dvěma zmiňovaným hudebníkům, aby s nimi zazpíval hit “Livin’ on a Prayer”. Byl to moment, který mu očividně ještě po osmi letech leží v žaludku. O tomto incidentu se totiž zmínil nedávno v podcastu Apple Fitness+’s Time to Walk.  

“Už to musí být asi deset let - nevěřím, že vyprávím tuhle historku. Upřímně se dodnes stydím za to, co se stalo a nechápu, proč jsem k tomu svolil. Ale upřímně, když se vám Taylor Swift podívá do očí, dotkne se vaší paže a řekne: 'Pojď se mnou...' Vstal jsem a jako štěňátko jsem šel,” vyprávěl William. “Byl jsem jako v transu, a tak v polovině písně 'Livin' on a Prayer' od Jona Bon Joviho jsem se probudil a říkám si: 'Stojím na pódiu, zpívám a ani neznám slova?' Ale byli tam mladí chlapci a dívky z Centreintu, kteří mě povzbuzovali a když si to užívali oni pokračoval jsem, protože to byla jejich noc. Tak jsem to přetrpěl, protože jsem nechtěl být tím, kdo kazí srandu. Zoufale jsem se snažil vzpomenout na slova a potil jsem se.” 

 

 

Možná byste si mysleli, že v takto veřejné pozici, kterou vévoda z Cambridge zastává, bude zvyklý vystupovat na veřejnosti a nebudete daleko od pravdy, avšak zpěv je naprosto mimo jeho komfortní zónu. Svůj příběh pak William zakončil velmi motivačně. Občas se totiž všichni dostaneme do situace, ve které se necítíme příjemně a musíme přikročit k mikromanagementu sebe samotných. Děláme si starosti, jak vypadáme na sociálních sítích, co kdo o nás řekl, co máme na sobě... Působí na nás tolik tlaků, že je naprosto v pořádku ze sebe občas udělat blázna a nebrat se příliš vážně. A to je v pořádku. “Tak ano, zasmějte se a nechoďte a nedívejte se na video, kde se snažím zpívat. Nebo víte co, podívejte se na něj a klidně se zasmějte nad tím, jak jsem se cítil.”

Mohlo by se vám líbit

Královská rodina ukázala svá nejkrásnější panství

Jestli právě sníte o hypotéce a připadají vám byty v Čechách předražené nebo přemýšlíte o chatě někde na samotě, kam byste utekli před vším tím stresem, možná byste měli přestat číst... Protože i ten nejdokonalejší palác, který si můžete dovolit a je zatím jen skryt ve vašich představách, bude ve srovnání s tím královským působit spíše jako zahradní domek.
elle.cz