REKLAMA

Dramatický styl Anyi Taylor-Joy

 

Anya Taylor-Joy, nyní jedna z nejžádanějších hereček Hollywoodu, započala svou kariéru v šestnácti letech jako modelka. Objevena byla na ulici, když venčila psa. Jakmile si uvědomila, že ji sleduje auto, chtěla vzít nohy na ramena a běžet pryč. Ovšem když se z jeho okýnka vyklonila žena s nabídkou: “Když přestaneš utíkat, nebudeš toho litovat,” zastavila. Tento příběh vyprávěla v The Late Late Show Jamese Cordena a žertovala, že se jí to mohlo velice vymstít a nikomu to nedoporučuje. Ona žena z tohoto příběhu však byla ředitelkou modelingové agentury a jakmile mladé dívce vynadala za to, že přišla k neznámému autu, vzala ji pod svá křídla...

Modeling jí otevřel dveře, a ačkoliv se pohybuje na červeném koberci pouze pár let i tak se stihla zařadit na náš žebříček nejlépe oblékaných celebrit na první místa. Pokud dovolíte trochu šachové terminologie, její outfity jsou vždy šach-mat. Její smaragdová róba od Dioru a kouřové oční stíny prakticky vyhrály Zlaté glóby.  

Anya by se se svým neotřelým a velmi nápadným vzezřením mohla spokojit s minimalismem, avšak ona ráda experimentuje s hravými odstíny. S tím jak střída barvy vlasů i rtěnek od ní můžeme očekávat vždy rošádu stylů a beauty looků, které již nyní považujeme za jedny z nejpamátnějších okamžiků červeného koberce...  Pojďme se na ně společně podívat. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA