Celebrity Xmas: Jak VIP slaví Vánoce a jaká jsou jejich tajná přání?

Sestry Kardashian - Jennerovy

Členky klanu Kardash-Jenner jsou mistryně pořádání večírků. Ať už se jedná o večírek za odhadem 440 000 dolarů, který v roce 2019 uspořádala Kourtney Kardashian nebo o akci Kim Kardashian a Ye v roce 2018, který stál kolem 1,3 milionu dolaru. Štědrý večer v tomto roce pár s hosty oslavil v sídle bývalého páru v Hidden Hills v Kalifornii, které bylo přeměněno na zimní říši divů. K doplnění vánoční atmosféry byl dům vyzdoben umělým sněhem a pro hosty byl připravený i sněhový kopec, kde se mohli sáňkovat. Tunel osvětlený 10 000 světly sloužil jako místo pro perfektní selfie. Večírku se účastnili hosté jako Jennifer Lopez, Sia, Paris Hilton, Dave Chappelle a John Legend.

Následující rok Kourtney Kardashian přivítala hosty svého štědrovečerního večírku vchodem vyzdobeným vánočními hvězdami. Tato dekorace měla sama o sobě neuvěřitelných 12 000 USD. Jakmile hosté vstoupili do domu, přivítal je vánoční stromek obrácený vzhůru nohama. Mezi pozvanými byli např. Elon Musk s partnerkou Grimes. Tento rok nejúspěšnější rodinný klan na světě věnoval svůj večírek všem různým rodinným značkám. Na party, která byla poctou obchodnímu impériu rodiny televizních reality show, nechyběl SKIMS Kim Kardashian, řada Good American Khloé Kardashian, tequila 818 Kendall Jenner a make-up Kylie. Jedním z největších přáních je, aby jim byznys i nadále vzkvétal a rodina držela stále při sobě. 

55 nejvíc sexy outfitů rodin Kardashian/Jenner

elle.cz

Justin a Hailey Bieber

Když celebrity milují Vánoce a také své auto, výsledkem je velká vánoční fúze – auto s vánočním potiskem. V roce 2017 Justin Bieber oblékl svůj Mercedes-Benz třídy G do fólie s motivy vánočních dáreků s motivy sněhových vloček, Santa Clause a ledních medvědů. Po svatbě s Hailey Baldwin vyměnil tuning svého vozu za lásku. V roce 2020 zpěvák na svém Instagramu zveřejnil fotky z poklidného rodinného večera tráveného s manželkou. Dvojice se objímala a líbala před vánočním stromkem obsypaným spoustou dárků. Možná dvojice nejvíce touží po dárku, který se koupit nedá a na který nedočkavě čekají i jejich rodiny a fanoušci. Uvidíme, jestli se už všichni brzy dočkají. 

Beckhamovi

Beckhamovi na Vánocích také rozhodně nešetří. Victoria už pod stromečkem v minulosti údajně vínovou tašku Hermès Birkin v hodnotě 26 000 dolarů nebo birkinku posetou diamanty za 85 000 dolarů. Jejich dům zdobí nádherný obrovský strom a schodiště lemují svíčky a vánoční balíčky. Donedávno slavili Vánoce Victoria a David se svými dětmi Brooklynem, Romeem, Cruzem a Harper a na rodinných vánocích si lpěli. V roce 2020 sdílela Victoria na Instagramu snímek, kde mají všichni oblečená stejná saténová pyžama. O rok později se na společné foto všichni oblékli do gala. Letos hrozí, že se vánoční rodinné foto nebude kompletní. Dá se totiž očekávat, že Brooklyn Vánoce stráví se svou novomanželkou Nicolou Peltz v Palm Beach. Propast, která mezi snachou a tchyní začala vznikat během příprav na svatbu, se tak místo vánočního usmíření ještě více prohloubí. Když se Victoria dozvěděla, že syn bude trávit Vánoce s rodinou Nicoly, měla se rozplakat. Pravděpodobně by vyměnila všechny kabelky světa za to, aby byla její rodina opět pohromadě. Brooklyn ve snaze svou matku utěšit ale slíbil, že to budou každý rok střídat.

Co dělá David Beckham ve fotbalovém důchodu?

elle.cz

Taylor Swift

Je trochu ošizená – narozeniny totiž slaví pouhých jedenáct dní před Štědrým večerem. Na druhou stranu má báječnou možnost obě události spojit a uspořádat velkolepou narozeninovo-vánoční party. Svou třicítku oslavila Taylor Swift ve vánočním duchu. Své přátele pozvala na Swiftmas, jak si tuto oslavu obou významných událostí nazvala. Mezi hosty byli Halsey, Camila Cabello, Blake Lively, Abigail Lucier, Gigi Hadid, Cazzie David a další. Zpěvačka přiznala, že Vánoce jsou její nejoblíbenější svátky. V roce 2015 prozradila ELLE Taiwan, že Vánoce jsou svátky, na které čeká celý rok. „Když Vánoce skončí, začnu odpočítávat dny do těch příštích. V září začnu slavit Vánoce nakupováním dárků pro své přátele a zdobením domu jako kdyby měly přijít každým dnem. Tyto svátky mě fascinují, vyrostla jsem na farmě s vánočními stromky, takže ducha Vánoc miluji.“

Mariah Carey

Synonymem pro Vánoce je ovšem jméno Mariah Carey. Od roku 1994, kdy vydala svůj vánoční hit „All I Want For Christmas“, v čele hitparád vánočních hitů nestanula žádná jiná písnička. Carey se loni snažila svou vládu nad vánočními svátky učinit oficiální a podala žádost o ochrannou známku titulu „Královna Vánoc“, po kterém velice touží. Nikdo jiný na světě by pak tuto značku už nesměl používat. Její společnost Lotion LLC chtěla tento titul, stejně jako výrazy „Princess Christmas“ a „QOC“ (zkratka pro Queen of Christmas), použít pro řadu produktů, od vůní a make-upu po oblečení, šperky a doplňky pro psy. Proti tomu se ale postavily autorky a zpěvačky jiných vánočních hitů a Mariah se svou žádostí neuspěla. Nevzalo jí to ale chuť koncertovat, protože právě v období před Vánoci má nejvyšší vrchol své pěvecké sezóny a je absolutně vytížená. Kromě toho také vydala dětskou knihu s názvem Vánoční princezna a kolekci koupelových a tělových produktů inspirovaných vánočními svátky.

 

Zdroj: Elle.com, Instagram, usmagazine.com, hellomagazine.com, lifestyleasia.com, npr.org, birminghammail.co.uk, closeronline.co.uk