Vévodu z Hastings již v druhé sérii Bridgertonu neuvidíte

Omlouváme se, že přinášíme špatné zprávy všem fanouškům seriálů Bridgerton. Ovšem bylo potvrzeno, že na jednoho z hlavních hrdinů - tedy vévodu z Hastings - se již v dalším pokračování těšit nemůžete. Uvedl to oficiální Instagramový účet Netflixového dramatu @bridgertonnetflix. Phoebe Dynevor aka Daphne Bridgerton se na obrazovky vrátí. Přečtěte si oficiální vyjádření podepsané Lady Whistledownovou.

“Zatímco se zraky přítomných obracejí k lordu Anthonymu Bridgertonovi v jeho hledání partnerky, my musíme říci sbohem Regé-Jean Pagovi, který tak triumfálně ztvárnil vévodu z Hastings. Bude nám chybět jeho přítomnost na obrazovce, avšak vždy ho budeme považovat za součást rodiny Bridgertonů. Daphne zůstane oddanou manželkou a sestrou a pomůže bratrovi orientovat se v nadcházející společenské sezoně, která nabídne ještě více intrik a romantiky, než moji čtenáři dokáží snést.”

 

Mohlo by se vám líbit

Seriál Bridgerton vás šokuje, pobaví i ohromí

Na tento hit na Netflixu mají všichni názor. Pravdou je, že je v mnohém revoluční. A navíc je významným aktérem nadcházejících módních trendů.
elle.cz

Page, který si minulý týden odnesl domů NAACP Image Award za svůj výkon v Bridgertonu, se k této novince vyjádřil na svém Instagramu. Spolu s fotkou sebe samého na koni napsal: “Byla to životní jízda, absolutní potěšení a privilegium být vaším vévodou. Děkuji, že jsem se mohl připojit k této rodině, a to nejen na obrazovce, ale také mimo ni. Naše kreativní a velkorysé obsazení, celý štáb, nepřekonatelní fanoušci - je to více, než jsem si kdy mohl představit. Tato láska je skutečná a bude stále jen růst.” 

 

 

Fanoušci byli pochopitelně touto zprávou šokováni, jelikož Page je všeobecně považován za nejoblíbenější postavu seriálu. Ovšem herec vysvětlil v rozhovoru pro Variety, že to byl plán po celou dobu.

Je to příběh vždy na jednu sérii, která má začátek, prostředek i konec. Já přijdu, přispěju svým dílem a sága rodiny Bridgertonových pokračuje.” Fanoušky herec uklidňoval především tím, že se mohou radovat ze šťastného konce. “Jedna z věcí, které se mi na tomto romantickém žánru líbí je fakt, že diváci vědí, že jedno vyprávění končí a druhé začíná. Mohou se nyní utěšovat tím, že naše postavy jsou ve spokojeném manželství a mají dítě.”

Mohlo by se vám líbit

Dámy, nasaďte diadémy a zjistěte, co víme o druhé sérii Bridgertonu

Bridgerton poprvé spatřil světlo světa 25. prosince a od té doby nenastal den, kdy bychom o něm neslyšeli. A není se čemu divit! Netflix dokonce uvedl, že jde o jeho nejsledovanější seriál vůbec. Protože s 82 miliony domácnostmi jež jej zhlédly, předstihl i Zaklínače, Stranger Things či Dámský gambit. Čím to, že nás tento vzrušující příběh zasazený do historie tolik uchvátil a na co se můžeme těšit v jeho pokračování?
elle.cz