REKLAMA

Vévodu z Hastings již v druhé sérii Bridgertonu neuvidíte

REKLAMA

Omlouváme se, že přinášíme špatné zprávy všem fanouškům seriálů Bridgerton. Ovšem bylo potvrzeno, že na jednoho z hlavních hrdinů - tedy vévodu z Hastings - se již v dalším pokračování těšit nemůžete. Uvedl to oficiální Instagramový účet Netflixového dramatu @bridgertonnetflix. Phoebe Dynevor aka Daphne Bridgerton se na obrazovky vrátí. Přečtěte si oficiální vyjádření podepsané Lady Whistledownovou.

“Zatímco se zraky přítomných obracejí k lordu Anthonymu Bridgertonovi v jeho hledání partnerky, my musíme říci sbohem Regé-Jean Pagovi, který tak triumfálně ztvárnil vévodu z Hastings. Bude nám chybět jeho přítomnost na obrazovce, avšak vždy ho budeme považovat za součást rodiny Bridgertonů. Daphne zůstane oddanou manželkou a sestrou a pomůže bratrovi orientovat se v nadcházející společenské sezoně, která nabídne ještě více intrik a romantiky, než moji čtenáři dokáží snést.”

 

Page, který si minulý týden odnesl domů NAACP Image Award za svůj výkon v Bridgertonu, se k této novince vyjádřil na svém Instagramu. Spolu s fotkou sebe samého na koni napsal: “Byla to životní jízda, absolutní potěšení a privilegium být vaším vévodou. Děkuji, že jsem se mohl připojit k této rodině, a to nejen na obrazovce, ale také mimo ni. Naše kreativní a velkorysé obsazení, celý štáb, nepřekonatelní fanoušci - je to více, než jsem si kdy mohl představit. Tato láska je skutečná a bude stále jen růst.” 

 

 

Fanoušci byli pochopitelně touto zprávou šokováni, jelikož Page je všeobecně považován za nejoblíbenější postavu seriálu. Ovšem herec vysvětlil v rozhovoru pro Variety, že to byl plán po celou dobu.

Je to příběh vždy na jednu sérii, která má začátek, prostředek i konec. Já přijdu, přispěju svým dílem a sága rodiny Bridgertonových pokračuje.” Fanoušky herec uklidňoval především tím, že se mohou radovat ze šťastného konce. “Jedna z věcí, které se mi na tomto romantickém žánru líbí je fakt, že diváci vědí, že jedno vyprávění končí a druhé začíná. Mohou se nyní utěšovat tím, že naše postavy jsou ve spokojeném manželství a mají dítě.”

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA