EBL banner

5 důvodů, proč během festivalu zavítat do Nespresso Café

Prémiová káva Nespresso bude i letos nedílnou součástí karlovarského festivalu (uff). Pokud ještě váháte nad návštěvou unikátní pop-up kavárny Nespresso Café, pak pro vás máme pět pádných důvodů, proč ji během čekání na film navštívit.

1. Ochutnáte neotřelé chutě

Espresso, lungo nebo cappuccino jsou klasiky, které nadevše zbožňujeme. Občas ale není na škodu, když člověk zaexperimentuje a vyzkouší nové chutě. Právě to se vám podaří v Nespresso Café, kde spolu s Nespresso Coffee Ambassadorkou objevíte netušené možnosti kávy v rámci Masterclass, a pokud se trefíte do té pravé hodiny, zažijete i nepředvídatelné happy hours s ochutnávkou kávových drinků.

2. Váš den začne na jedničku

K výborné kávě by neměla chybět ani přepychová snídaně. To samozřejmě dobře vědí i v Nespresso Café, kde si pro vás připravili speciální snídaňové menu. Pokud vás od snídaně bude zrazovat horké počasí, pak nezoufejte. Během celého dne si totiž můžete objednat ledové variace kávových dobrot. Co víc si přát?

Nespresso

3. Zjistíte, kdo se stane vítězem Nespresso Talents

Ani tento rok nebude chybět vyhlášení vítězů filmové soutěže Nespresso Talents, kteří natočili nejlepší snímky na téma „Jste to, co jíte“. Mladá generace umělců tak získala příležitost kreativně zachytit, jaký pohled má na jídlo a co všechno pro ni otázka stravy znamená. Nejlepší z 28 českých soutěžících se svého večera dočkají 2. července v rámci slavnostní ceremonie na Slavnosti Českého a Slovenského Filmu.

Soutěžní filmy o vztahu člověka k jídlu si můžete vychutnat nejen online, ale i při promítání v příjemné atmosféře kavárny Nespresso Café.

4. Schůzky si můžete plánovat nejen u Thermalu

Pop-up Nespresso Café u Thermalu je jistota, na kterou nikdo z nás nedá dopustit. V letošním roce se ale můžeme těšit také na kávové Nespresso momenty v Grandhotelu Pupp. Ideální pro všechny, kteří se ocitnou „na druhé straně“ města.

5. Dodá vám energii na další filmy

Není žádným tajemstvím, že nad šálkem kávy se výborně relaxuje. A právě odpočinek je při celodenním pendlování mezi kiny důležitý. Věřte, že káva Nespresso skvěle zburcuje vaše smysly a připraví vás na další promítání.

EBC promo